AndroidiOS

War Thunder Edge tanklar, gemiler ve uçaklardaki savaşları birleştiriyor

War Thunder Edge bir savaş simülatörüdür ve aynı World of Tanks Blitz ve Tank Company‘den farklı olarak , bu oyun aynı anda birkaç tür savaş aracında, yani tanklarda, gemilerde ve uçaklarda savaşları destekleyecektir. Ne yazık ki, erken sürümde, yalnızca su ve karada ayrı savaşlar mevcut ve grafikler daha da kötü değilse maksimum WoT Blitz seviyesinde.

War Thunder Edge’de bazı nesneleri yok etmenin zaten mümkün olduğuna ve tank modellerinin şaşırtıcı derecede iyi yapılmış olmasına sevindim. Savaşlar sırasında oyuncular siperlerin arkasına saklanabilir ve düşman tankının farklı yerlerine ateş edebilir ve atıştan sonra merminin nereye çarptığı size gösterilir.

War Thunder Edge’in erken bir sürümü Türkiye’de Android’de mevcut. APK’yı indirdikten ve oyunu başlattıktan sonra otomatik olarak Google Play’e gitmenizin isteneceğini unutmayın. Türkiye’ye bir VPN bağlamanız ve bu ülkede bir hesap oluşturmanız gerektiğini varsayıyoruz, aksi takdirde tüm girişimler boşuna olacaktır. Daha fazlasını öğrenmek için abone olun.

Not. Yukarıdaki açıklama Türkiye’de yaşayan insanlar için değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.