AndroidiOS

Frozen City: Frostpunk benzeri bir oyun iOS ve Android için çıktı

Dondurulmuş Şehir Hayatta Kalma Simülatörü, iOS ve Android’de mevcuttur.

Frozen City, oyuncuların hayatta kalanların lideri rolünü üstlenmesi gereken bir mobil oyundur. Hikayeye göre, yıkılmış evlerin ve büyük bir yangının olduğu bir yer bulurlar ve etrafına yerleşim kurmaya karar verirler.

Frozen City, App Store ve Google Play’den indirilebilir, bu resmi sürümdür . Oyuncular, nakışçılar arasında sorumlulukları dağıtabilecekler – biri ağaçları kesiyor ve biri inşa edilen binalarda çalışıyor. Yavaş yavaş, oyuncular bir üretim zinciri kurabilecek ve şehri genişletebilecekler.

Frozen City dünyasında hayatta kalabilmek için oyuncuların şehrin büyümesine yardımcı olacak kahramanları toplaması gerekiyor. Bu projenin Rus yerelleştirmesine sahip olmasına ve oyunun dikey olmasına sevindim, bu da tek elle oynamanıza izin verecek.

Tabii ki, Frozen City’de binaları inşa etmek ve iyileştirmek zaman alıyor, başlangıçta bu çok kritik değil ama sonra bir sorun olabilir. Geliştiriciler, birinci sınıf para birimi – kristaller verdikleri giriş görevleri şeklinde eğitim eklediler. Genel olarak, Frostpunk Mobile‘ın geçici olarak değiştirilmesi nasıl olacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.