AndroidiOS

Galaxy Arena Space Battles Android

Uzay stratejisi Galaxy Arena Uzay Savaşları Android’de çıktı. Mobil arcade ve FTL: Faster Than Light’ın bir karışımıdır .

Galaxy Arena Space Battles, Google Play’de bulunan yeni bir mobil oyundur; iOS için sürüm bilgisi yok. Bölmelerine silahlar ve diğer yükseltmeleri ekleyerek geminizi geliştireceksiniz. Bu, savaştan önce yapılır ve arayüz size açıkça FTL’yi hatırlatacaktır, ancak mürettebatla ilgilenmeniz gerekmez ve gemiler arasındaki savaşlar , otomatik savaşı izlediğimizde zaten EVE Echoes tarzındadır. taraf. İlginç bir şekilde, dövüşü hızlandırabilir ve hatta durdurabilirsiniz. Zafer için, oyuncu pompalama için deneyim ve altın alır.

Galaxy Arena Space Battles’ın geliştiricileri, gerçekçi savaş simülasyonu ve diğer oyuncuların önüne geçmenizi sağlayacak yeni teknolojilerin keşfini vaat ediyor. Ne yazık ki özgür bir dünya yok, bunun yerine kendimizi gemimizi tamir ettiğimiz, ücretsiz ödüller aldığımız ve tekrar savaşa girdiğimiz ana menü olan “hangar” da buluyoruz; Bu arada, enerji bunun için boşa harcanıyor.

[appbox googleplay com.cubyte.GalaxyArena.SpaceBattles]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.