AndroidiOS

Project Evo, Unreal Engine 5 ile geliştirilen ilk mobil hayatta kalma oyunu

Project Evo’nun geliştiricileri, yani Project Spark, yeni bir fragman yayınladı ve yaklaşan beta testinin bağlantısını paylaştı.

Project Evo, hayatta kalma oyunlarından öğeleri gerçekçi grafiklerle birleştiren ilk mobil oyundur. Yine de Unreal Engine 5 motorunda yapıldığı için ; PC’de ve konsollarda çalışan projeleri görmek bile zor ve modern Asya MMORPG’leri hala Unreal Engine 4’ü sonuna kadar kullanıyor.Fragmana bakılırsa, bize ekipman ve silahlar için keşfedilmesi gereken açık bir dünya verilecek; Bu, gerçek bir düşmanla karşılaştığınızda kullanışlı olacaktır.

Project Evo’daki ana görev, bazı Közler için savaşmaktır, onlar da “Smoldering Köz” dür. Şekilleri ve görünümleri, hayatta kalmanıza izin verecek bir uzaylı cihazına benziyorlar, ona sadece zombi orduları çekiliyor. Resmi web sitesi üzerinden kaydın açık olduğu beta testi sırasında muhtemelen arsa öğreneceksiniz. Ne yazık ki, platformu onaylayamıyoruz – geliştiriciler yalnızca e-posta istiyor ve Discord kanalında sıfır bilgi var.

Alfa Sürümü Kayıt Formu

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.