AndroidiOS

Gangpire: Fire & Fury Android, iOS

Yeraltı dünyasına hoş geldiniz! Burada yapabilirsen, her yerde yapabilirsin.

Şehir uzun zamandır, dokunaçları bu köpek-yemek-köpek dünyasının her köşesini saran kötü şöhretli bir suç örgütü olan Skeletons tarafından kontrol ediliyor. Aldığınız her damla su için, aldığınız her nefes için cebinizden her kuruşunu sıkarlar.

Baskının olduğu yerde direniş vardır. Bir sokak çetesi patronu olarak ayağa kalkıp tiranlığı devirmeye, şehrin efendisi olmaya ve yeni bir düzen kurmaya hazırlanın. Yol uzun ve dikenlerle kaplı. Stratejilerinizi olabildiğince hızlı büyümek için kullanmalı ve amacınızı desteklemek için farklı kültürel geçmişlerden yetenekli savaşçıları işe almalısınız. Yolculuğunuza buradan başlayın ve becerikliliğin ve liderliğin efsanevi Çete Patronu olun!

[Özellikleri]

* Mürettebatınızın harita üzerinde stratejik olarak gönderilmesinin tadını çıkarın! Basit bir dokun ve sürükle ile, çeşitli görevler için yürüyen mürettebatınızı özgürce hareket ettirebilirsiniz: düşmanlarla savaşmak, kaynakları yağmalamak ve devriye gezen gangsterleri ortadan kaldırmak. Eğlence, beyinlerin rekabeti arasındadır!

* Yetenekli Sokak Kahramanlarını işe alın! Fikrinizi açın ve muhteşem bir görünüme ve şiddetli becerilere sahip çeşitli geçmişlerden Kahramanları toplayın. Hikayelerini dinleyin, sizi sonuna kadar destekleyecek sadık takipçiler olacaklar. Onların yardımıyla, kısa sürede yeraltı dünyasına hükmeden siz olacaksınız.

* Bir Klanda müttefiklerinizle birlikte çalışın. Burada kendinizi birleşik bir klana adayabilir ve dünyanın her yerinden oyuncularla oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Tüm klan üyeleri birlikte büyüyebilir, birlikte savaşabilir ve birlikte kazanabilir. Sayılarda her zaman daha fazla güç vardır.

* Alanınızı genişletmek için savaşın! Kendinizi bir bölge savaşına atın ve çete gelişiminiz için daha fazla yer kaplamak için adım adım blokları temizleyin. Yeni blokları ele geçirdikten sonra yeni binaların kilidini açabilir ve yeni zorluklarla karşılaşabilirsiniz!

* Akıllıca planlayın ve büyüyün! Çiminize çeşitli binalar inşa edin ve şehirde müreffeh bir köşe oluşturun. Hem ekonomide hem de savaşta gelişiminizi hızlandırmak için kişisel Enstitü’nüzde de araştırmalar yapabilirsiniz.

Download APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.