AndroidGeneliOS

Yuzu emülatörü Android için en iyi optimizasyona sahiptir

Yuzu geliştirme ekibi birçok değişiklik yaptı. Artık Snapdragon 8xx serisindeki Android oyuncuları, Nintendo Switch oyunları oynayabilecekler.

Meraklı geliştiriciler, Yuzu emülatörünün Android sürümünü desteklemeye devam ediyor. En son güncellemede, L3 ve R3 düğmelerini eklediler. Ayrıca Mesa Turnip sürücüleri, Snapdragon 8xx serisi yonga setlerine sahip bazı mobil cihazlarda iyileştirilmiş optimizasyona sahiptir.

yuzu android emulator nintendo switch

Ayrıca Emülatör, akıllı telefonun oyunları en azından minimum ayarlarda çalıştırmak için yeterli RAM’e sahip olmadığı durumlarda artık daha doğru bir şekilde hata veriyor.

Ancak en ilginç haber, Emülatörün büyük ölçüde optimize edildiği olmasıdır. Yuzu’nun PC’deki ana sürümünden Android sürümüne, Nintendo Switch’ten oyun çalıştırmanıza olanak sağlayan yenilikler getirildi.

Emülatörü Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulama 3 Temmuz’da en son sürüme güncellenmiştir. Geliştiriciler, emülatörün mevcut durumunda bile binlerce oyunla uyumlu olduğunu iddia ediyor; Sitede uyumluluk düzeylerinin bir listesi vardır. Harici gamepad’leri destekler, ancak oyun dosyalarını kendiniz bulmanız gerekir.

Yuzu Emülatör ile uyumlu olan veya olmayan oyunların uyumluluk listesi aşağıdaki linktedir.

Link: https://yuzu-emu.org/game/

Not: Telif hakları sebebiyle Nintendo Switch oyunları paylaşılmamaktadır. Kendiniz araştırıp bulmanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.