AndroidiOSMobil Oyunlar

Need for Speed ​​Assemble Ön kayıt ve beta kayıtları başladı

Need for Speed ​​Assemble oyunu Google Play Store ve App Store üzerinden ön kayıda açılmıştır. Global beta testleri için kayıt formu bulunmaktadır.

YouTube kanalı Need for Speed Assemble’de, NFS Assemble introsundan görüntüler içeren ilk video yayınlandı: tanıdık yarışlar ve müzik, Çin’deki birçok beta testini hatırlatıyor. Ancak bu sefer haber, NFS Assemble’ın Tayvan ve Honkong versiyonuyla ilgili. Geliştiriciler, yeni bir beta testine katılmak için kayıt olmayı öneriyorlar, ancak batı sosyal medya hesapları dışında herhangi bir bağlantı vermediler. Haberin yazıldığı anda Discord’da da kayıt işlemi gerçekleşmiyor. Yapılabilecek tek şey var. buradaki bağlantıyı kullanarak kapalı beta test sürümüne kayıt olmanız gerekmektedir.

Aynı sitede, oyuncuların sınırlı katılımcı sayısıyla kısa bir beta testi beklemeleri gerektiğini belirtiyorlar. Şimdilik deneme sürümünden söz edemiyoruz. Test sürümünde 30’dan fazla yarış pisti, 30’dan fazla araba ve 100 kilometrekarelik açık dünya sunulacaktır.

Need for Speed Assemble’ın bu yaz Çin’de çıkacağını hatırlatırım. Global sürümü ise 12 Eylül’ü işaret etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.