AndroidiOS

Gelişmiş grafikler ve kontrollerle Project Arrival’ı indirmek için acele edin

Kimseyi uyarmadan, Project Arrival’ın geliştiricileri, tüm cephelerde optimizasyonlar ve iyileştirmeler içeren yeni bir güncelleme yayınladı.

Project Arrival, akıllı telefonlar için bir hayatta kalma oyunudur. Birkaç ay önce Kanada’da Android’de bir deneme çalıştırması başlattı, iOS’taki sürümü hakkında hiçbir bilgi yok. Böylece, bu oyunun yaratıcıları yeni bir harita ekledi, hataları düzeltti ve ayrıca resmin kalitesini iyileştirdi. Bu, projenin konsol oyunları seviyesine bakmasına neden oldu. İçerdekilerimiz, karakter düzenleyicideki gölgelerin kalitesi hakkında bile yorum yaptı. Ayrıca, yönetim gelişti.

Project Arrival’da havalı zırhlar toplamanız ve görevleri tamamlamanız, bazen de patronlarla savaşmanız gerekiyor. Konuya oyun motorundaki video ekleri eşlik ediyor, ancak bu en önemli şey değil – sonuçta karakterinizin bir açlık ve susuzluk seviyesi var. Bunun bir MMO olmadığına ve en azından ilk başta burada otomatik özellikler olmadığına sevindim. Project Arrival dosyasını kurduktan sonra içindeki cache dosyasını indirmeniz gerekeceğini not ediyorum.

[appbox googleplay com.apollo.arrival&gl=ca]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Kanada)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.