Eklentiler

Geridönüşüm Çöp Kutusu Minecraft Android, iOS

Bazı işe yaramaz eşyalarınız olduğunda, onları yere atar mısınız yoksa lavda yakar mısınız? Bu eklenti ile işe yaramaz eşyalarınızı yakabilir ve XP kazanabilirsiniz! Sadece bu değil, aynı zamanda bonemeal ve yeni yapı taşları yapmak için kullanılan yeni eşyalar alacaksınız.

Yakma Fırını

 

Yakma fırını size eşyaları yakmanıza izin veren yeni bir varlıktır. Öğeleri yaktığınızda, yaktığınız öğenin kalitesine bağlı olarak XP ve cüruf alırsınız. Buna flammale blokları ve kütükler, merdivenler, levhalar, kapılar, tekneler, deri zırh, ahşap aletler vb.

Yakma fırını elde etmek için, bir zümrüt bloğu kullanarak bir alet köylüsü ile ticaret yapın. Zümrüt bloğunu kullanarak gticaret yapmak, belirli köylülerle etkileşim kurmak için.

Köz

Bunu, Yakma Fırını’nı kullanarak öğeleri yakmaktan alabilirsiniz. Bunu çürümüş etli bir işçiliğe koyabilirsin, biraz bonemeal yapabilirsin.

Cüruf briketi

Bunları hayatta kalmak için hazırlayabilirsiniz ve 4 çeşidi vardır.

  • Kül blok
  • Cilalı kül blok
  • Kül blok tuğla
  • Kırık kül blok tuğla
  • Yosunlu kül blok tuğla

 

Onları yerleştirebilirsiniz!

Bunları yerleştirmek için, “Eşya zemini (Geri dönüşüm aracı)” kullanın ve görüntülemek için eklentideki herhangi bir öğeyle etkileşime geçin.

Video Önizleme

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.