EklentilerMinecraft

Maden Çıkarma Farmı Modu Minecraft

Minecraft Bedrock Edition Android, iOS, Windows 10 ve diğer platformlarda çalışan, Otomatik Maden Çıkarma Farmı modu sizlerle paylaşıyorum.

Basic ORE’S Generator (1.16.100, 1.16.201)

 

Önceki eklentim kaynak için jeneratör yaptıysa, şimdi onu hızlandırmanın zamanı geldi ve bu eklentiyi yaptım, bu da Ore’s Generator’ü ekledi, şimdi mağaradaki cevherleri lav içine düşme riski ile madencilik yapmak zorunda değilsiniz.

Bu eklenti, Kömür cevheri, demir cevheri, altın cevheri, redstone cevheri, lapis cevheri, elmas cevheri, zümrüt cevheri, kuvars cevheri ve sonuncusu eski enkaz cevheri olan 9 yeni cevher jeneratörü ekler.

Önceki eklentimde, jeneratör, parke taşı, çimen, miselyum, vb. Gibi kaynak bloğu üretir. Bu eklentide, bunun üzerine cevher tipi blok üretir.

Daha önce olduğu gibi, yalnızca tezgahla işlenebilen tüm jeneratörlerde olduğu gibi, bu nedenle önce bir çalışma tezgahı oluşturmalısınız.

Jeneratör için işçilik tarifi, jeneratörün ondan önce olmasını gerektirir, örneğin temel bir demir jeneratörü yapmak için 6 demir cevheri, 2 demir bloğu ve 1 temel kömür jeneratörüne ihtiyacınız olacak.

İŞLEME TARİFİ

Ekran Görüntüleri

Video İnceleme

Download/İndir

İlgili Makaleler

20 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.