Glorious Mission Mobile PUBG Android APK

Glorious Mission, Tencent’in ilk 100 kişilik taktik rekabetçi mobile PUBG oyunudur. Gerçek zamanlı olarak savaşan 100 oyuncu ile 64-kilometrekarelik büyük bir haritada hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Her battlegraund oyununda olduğu gibi terkedilmiş bir adaya uçak tarafından bırakılacaksınız. Asıl göreviniz, ayağınız yere deydiğinde olabildiğince yaşam malzemesi bulmak ve diğer oyuncuları öldürerek hayatta kalan son kişi olmaktır. Bunu başaracağından ve birinci geleceğinden eminim.

Yapımcı Firma: TENCENT

Not: Oyun dili tamamen türkçedir. Oyunun bir de iOS sürümü bulunmaktadır ancak sadece Çin mağazasında mevcurt olduğu için iPhone ve iPad kullanıcıları bir Çin AppStore hesabı oluşturduktan sonra buradaki indirme linkinden faydalanabilir.

İnceleme Videosu

 

▶ ANDROID Çince APK Sürümünü İndir: TIKLA

▶ iOS Download/İndir: TIKLA

34 yorum

  1. Abi oyunu indirdim açarken yükleme ekranı hani videoyu geçinçe tam 30 oluyor ekranda bir hata veriyor kırmızı tuşa dokunuyom oyundan atıyor

  2. ERSİN ABİ OYUN KASMİYOR AMA YERDEN SİLAH ALAMİYORUM BASİYORUM ALMİYO DOKUNMATİK CALİSİYOR AMA

  3. Arkadaşlar benim gibi ismini Ersin Çakı yapanlara inanmayın.Eğer Ersin Çakı isimli biri kötü şeyler yazarsa inanmayın.Bende gerçek değilim.

  4. Abi dil değiştiriyorum sonra çince bişey diyo birine basınca türkçe olup o sayfa bulunamıyor diğerine basınca hiçbirşey olmuyo

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.