H1Z1 mobil cihazlara geliyor

Daybreak Game Company tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu H1Z1, Playstation 4 ve Microsoft Windows platformlarının ardından Android ve iOS’a da geliyor. Detaylar haberimizde.

Son zamanların en sevilen battle royale oyunlarından olan ve Steam’de ilk yayınladığı günden itibaren oldukça yüksek bir hasılat elde eden H1Z1, Playstation 4 ve PC platformlarının ardından mobil cihazlara da geliyor. Oyun, çok yakın gelecekte Android ve iOS platformları üzerinden kullanıcılarla buluşacak.

Business Wire‘ın haberinde yer alan iddialara göre, NantWorks, Daybreak’e oyunlarının mobil versiyonlarını üretmek için stratejik bir yatırım yaptı ve bu yatırım sadece H1Z1‘i değil, 3D MMORPG oyunu EverQuest‘i de içeriyor.Bu nedenle şirketin geliştirdiği diğer oyunlarında mobil oyuncularla buluşması oldukça olası. Ayrıca şirketin bugün yaptığı açıklamada, oyunun çok daha fazla platformda kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

H1Z1, Daybreak Game tarafından geliştirilmiş olan post apokaliptik dünyada zombilerle, diğer oyuncularla, açlıkla ve zorlu koşullarla mücadele etmeniz gereken bir hayatta kalma oyunu.

9 comments

 1. Mahmut dedi ki:

  Vay beni bunu bekliyordum.

 2. Batuhan Yildiz dedi ki:

  Sonunda gelior
  Ersin abi seni seviom

 3. fff dedi ki:

  babbi fortiite noldu yaaaaa

 4. Tunahan dedi ki:

  Hangi cihazlara uyumlu

 5. Aga dedi ki:

  Bak bu iyi oldu …. abi neden yutuba video koymuyorsun

 6. Mert Karaca dedi ki:

  h1z1 i severim

 7. Sinan dedi ki:

  H1z1 gelince canlı yayın cekicen

 8. Emre dedi ki:

  H1z1 gelirse efsane olur

 9. Yasin dedi ki:

  Abi benim telefon samsunun son çıkanu fortnite indiriliyor

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.