Android

Hados 2 Online, Offline, Multiplayer FPS

Bu oyun, Uzay Kuvvetleri komutanını öldürdüğü için tutuklanan ve korkunç bir hapishaneye götürülen bir adamın macerasıyla ilgilidir. Birçok işkenceye katlandıktan sonra hücresinden kaçtı ve şimdi kalenin esirlerinden biri olan ve ayrılma planı olan bir arkadaş bulmanın bir yolunu arıyor.

“Hados2” oyunu, oyunun bilmecelerine ve zorluklarına rağmen, oyuncunun düşünme, konsantrasyon, karar verme, zaman yönetimi ve daha fazlasındaki becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.
Bu oyun “Mehdi Peighaminasab” bağımsız tamamen geliştirilmiştir

98 İlkbaharın En İyi Oyunu 98 Cafe Bazaar Market (Aksiyon Macerası)
Independ İran Bağımsız Oyuncular Festivali’nde teknik açıdan en iyi oyunu aday gösteriyor

OYUNUMU BENZERSIZ KILAN NEDIR?
“Hados 2”, yüksek grafikler, pürüzsüz ve doğrusal olmayan oyunlarla konsol oyun deneyimi sunar. Bu oyun, oyuncu için sinematik ve özel sesle anlatılan büyüleyici ve sürekli bir hikaye sunuyor. Oyuncunun oyuna ilk gelişinde, eğlenceli ve animasyonlu bir menü ona büyüleyici ve grafik bir oyun vaat ediyor. “Hados 2”, karmaşık bilmecelerine ve yapısına rağmen oyuncuya meydan okuyor ve düşünme, konsantrasyon, karar verme gücü, zaman yönetimi vb.

OYUNUM NEDEN ÖDÜL KAZANABILIR?
Kendimi muazzam donanım, yazılım ve finansal kısıtlamalar nedeniyle ödüle layık görüyorum, bağımsız bir oyun geliştiricisi olarak bir konsol oyunları gibi kendi başıma, yüksek kaliteli ve çok düzgün bir oyun oynamıştım. Oyun alanında birçok saygın medya ve eleştirmenin dikkatini çeken ve İran’daki kullanıcıların dikkatini ve memnuniyetini çeken bir oyun yapın. Ve alandaki sürpriz aktivistler. Ve kısa sürede birçok onursal ödül aldı: 🏅 Harika bir Farsça oyun olarak seçildi Market Pazar Seçimi Alın 🏅 98 En İyi Oyun Çarşı Pazarı (Aksiyon Macerası) Spring İlkbaharın En İyi Oyunu 98 Cafe Pazar Pazarı (Aksiyon Macerası) Independ İran Bağımsız Oyuncular Festivali’nde teknik açıdan en iyi oyunu aday gösteriyor.

Download Android

iOS Yakında (Cooming)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.