iOS

Horizon Chase 2 Apple Arcade ile iOS cihazlara geldi

GERÇEK ARCADE YARIŞI RUHUNU HİSSET

Horizon Chase 2, ödüllü yarış oyunları serisinin geldiği son nokta. Arcade kategorisinde hayat bulan bu oyun, sürükleyici ve yüksek tempolu oynanışıyla seni içine çekecek. Arcade yarışlarının altın dönemi şimdi modern ve tamamen yenilenmiş bir deneyimle geri döndü.

KLASİKLERE YARAŞIR BİR OYNANIŞ

90’ların kendine özgü klasik oynanışı ön planda ve parmaklarınla arabayı sıkı bir şekilde kontrol edeceksin. Karmaşık kurulumları unut: Sollamalara, çatallara ve nitrolara birkaç adım uzaktasın. Kaşla göz arasında rakiplerini atlat. Eline alıp oynaması kolay olsa da ustalaşması zor olan bu oyun, rakiplerini atlatıp bitiş çizgisinden geçmek için çevik refleksler ve keskin yarış becerileri gerektiriyor.

TÜMÜYLE ÇOK OYUNCULU

Ekibini yarışa getir! Tüm oyun modlarını arkadaşlarınla çevrimiçi bir kovalamaca içinde oynayabilirsin. Birlikte ilerlemek için diğer oyuncularla bir ekip oluştur ya da dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla kafa kafaya yarış. Nerede olursan ol yeni nesil arcade yarışları ile sınırsız eğlenceye davetlisin.

TURLAMA SANATI

Eşsiz görsel tarzına tanık olurken tamamen 3 boyutlu olan dünyanın dört bir yanında yarış. Her manzaranın canlı renkleri ve farklı hava durumlarının sürükleyici koşullarının Barry Leitch imzalı nefes kesici müziklerle buluştuğu bu oyunda arcade deneyimi yepyeni bir sanat eserine dönüşecek. Yeni ufuklara direksiyon kırarak dönüşü olmayan, etkileyici ve çekici bir görsel gezinin büyüleyici ortamında kendini bulacaksın.

GARAJINDA TARZINI GÖSTER

Kırmızı mı, mavi mi? Yıldızlar mı yoksa alevler mi? Garaja girdiğinde arabanı özelleştirerek kendi tarzını yansıtabilirsin. Yeni kozmetik öğeleri topla ve Dünya Turu ile istatistiklerini geliştir. Çeşitli Oyun Modlarında yarışıp yeni görsel ödülleri kazanmaya devam et. Kazanmak hiç bu kadar güzel olmamıştı.

TEKRAR TEKRAR OYNA

Horizon Chase 2 capcanlı bir oyun. Dinamik ve hiç eskimeyen etkinliklere katılıp becerilerini geliştirecek ve araçlarınla hava atacaksın. Büyük Güncellemeler beraberinde yeni ödüller getirecek. Çeşitli Oyun Modlarıyla birlikte farklı mücadeleler de olacak. Her gün dönüp tekrar yarışmak için güzel bir neden.

NEDEN HORIZON CAHSE 2 OYNAYAYIM?

– Gerçek Arcade Ruhu Taşıyan bir Oyun

– 90’lara Özgü Klasik Oynanış

– Çevrimiçi yarışlarda tüm oyun modlarını arkadaşlarınla beraber oyna

– Eşsiz Görsel Tarzı ve Sürükleyici 3 Boyutlu Ortamlar

– Oyun Alanı: Sürekli düzenlenen etkinliklerde diğer oyunculara karşı çevrimiçi oyna

– Barry Leitch imzalı orijinal müzikleri

– Oynayış tarzını etkileyecek olağanüstü iklim şartlarında ve ortamlarda yarış

– Arkadaşlar ve Genel Liderlik Panoları çekişmesi

– Araba Özelleştirme: Her araba için kozmetik öğeler

– Garajında Tarzını Göster: Özelliklerini geliştirmek için tüm arabaları geliştirme seçeneği

Download iOS (Apple Arcade)

Not: Apple Arcade ios chazlar için bir markettir ve aylık para ödediğiniz bir platformdur

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.