Harry Potter: Magic Awakened

NetEase Connect 2022 sunumu sırasında Harry Potter: Magic Awakened geliştiricileri yeni bir fragman gösterdi. Ancak sürüme göre, her şey o kadar düzgün değil.

Harry Potter: Magic Awakened, oyuncuların Hogwarts’ta öğrenmeye başlayabilecekleri, içinde kendi hikayelerini yazabilecekleri ve hatta bu serinin ikonik etkinliklerinde yer alabilecekleri büyülü bir projedir. Şimdiye kadar, oyun Çin’de mevcut, küresel versiyon için Ukrayna’da ve bir dizi başka ülkede bir deneme lansmanı yapıldı, ancak mesele bunun ötesine geçmedi. Şimdi buz kırıldı, ama her şey o kadar pembe değil.

Görüyorsunuz, Harry Potter: Magic Awakened, az çok beklenen 2022’de piyasaya sürülecek. Ancak belirli bir tarih yok. Bize sadece akıllı telefonlara ek olarak bir PC versiyonunun olacağı söylendi. Projenin çapraz platformları desteklemesi muhtemeldir. Bu arada, geliştirme gruplarından birinde belirli bir tarih vermediği için eleştirmeye başladılar. Sayfa App Store’da görünür görünmez, zaten özelliklerimiz olacak, bu yüzden abone olun ve bekleyin.

Bu arada oyun Türkçe dil seçeneğine sahip olacak.

Ön Kayıt Google Play Sotre

İOS için henüz ön kayıt bulunmamaktadır.

Resmi Web Sitesi

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.