AndroidGeneliOS

Project BloodStrike hileciler ve PC sürümü hakkında

Project BloodStrike hileciler ile doldu ve birçok oyuncu ban yedi. PC sürümü ise yeni bir güncelleme ile daha iyi hale geldi.

Project BloodStrike hileciler ile son testini gerçekleştiriyor. Avrupa ve Asya kıtalarındaki birçok oyuncu oyundan uzaklaştırıldı. Geliştiriciler onları hemen yasakladı çünkü onlara göre dürüst ve eğlenceli bir ekosistem yaratmak istiyorlar.

Project Bloodstrike PC

Project BloodStrike geliştiricileri, ilk beta testinden bu yana hile önleme kalitesini kademeli olarak artırdıklarını ve ayrıca raporlar aracılığıyla yasadışı hesaplar hakkında büyük miktarda bilgi topladıklarını söylüyorlar.

Sadece 2 gün içinde, Project BloodStrike’ın geliştiricileri 235 kişiyi yasakladı. Daha fazla insanı dürüst olmayan oyuncuları bildirmeye teşvik ediyorlar. Acaba yasaklanan oyunculardan kaç tanesi iyi oynadı?

Project BloodStrike PC’de 21 Haziran’da Yenilikler

  • Maks FPS 90’a yükseldi;
  • PC ve mobil sürüm arasındaki veriler normal şekilde aktarılıyor;
  • Tam ekran desteği geldi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.