AndroidiOS

High Energy Heroes Apex Legends Mobile klonu Android APK çıktı

High Energy Heroes Tencent tarafından geliştirilen Apex Legends Mobile klonudur ve APK olarak indirip şimdiden deneyebilirsiniz.

High Energy Heroes, Tencent‘in üzerinde çalıştığı iOS ve Android için bir battle royale oyunudur. Başlangıçta, Apex Legends Mobile’ın ayrı bir Çince versiyonu olarak yaratıldı ve küresel versiyon kapatıldıktan sonra, Tencent geliştiricileri sadece birkaç karakteri yeniden yarattı. Bu, doğrudan bazı kahramanların becerilerini aldıkları ve modellerini yeniden yaptıkları anlamına gelir. Apex’te olduğu gibi bazılarının afro yerine beyaz ten rengi vardı.

Şimdi Tencent, Çin’de oyunun reklamını yapıyor. CGI eklerine ek olarak, oyunculara çeşitli karakterlerin yeteneklerinin yanı sıra üçüncü şahıs bakış açısından oynanmaktadır. Bazıları bir kalkan koyar ve bazıları ışınlanabilmektedir.

Çin sosyal ağları QQ ve WeChat üzerinden oyuna giriş yapmak mümkün olacak. Yani henüz küresel bir versiyondan söz edilmiyor. Muhtemelen, karakterler özel beta testindekinden çok daha geç olacak.

High Energy Heroes’un oynanışındaki değişikliklere gelince, artık 3 kişi yerine 4 oyuncu bir takım oluşturabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.