AndroidiOS

Hitori No Shita: The Outcast, en mobil savaş sistemine sahip

Hitori No Shita: The Outcast, konsolların bazen sunamayacağı bir oynanış sunuyor.

Hitori No Shita: The Outcast, Tencent Games’in yeni mobil oyunudur . Aynı isimli seriye ve “One of the Rejected: Rogue” animesine dayanmaktadır . Geliştiriciler, duyuru için her şeyin oynanışa odaklandığı oldukça uzun bir fragman gösterdi. Bu nedenle, karakter animasyonu için gerçek oyuncuların hareket yakalaması kullanılır ve odalardaki ışıklandırma ve gölgeler o kadar gerçekçidir ki Hitori No Shita: The Outcast, Snapdragon 8 Gen 2 için mükemmel bir kriter olabilir .

Oyuncu, canavarlarla yapılan savaşlar sırasında karakter, hareketleri ve becerileri üzerinde tam kontrole sahiptir. Tencent yalnızca özel efektler üzerinde değil, aynı zamanda olay örgüsü ekleri ve QTE anları ile savaşların kombinasyonunu da denedi. Hitori No Shita: The Outcast, uzun ve meşakkatli bir günün ardından oynamak için mükemmel çünkü kahramanlar ve canavarlar tüm güçleriyle birbirlerini dövüyorlar ve ardından makineli tüfekleri alıp mermi ve füzelerden kaçıyorlar.

Hitori No Shita: The Outcast’in iOS ve Android için henüz bir çıkış tarihi yok. MoreFun stüdyosu tarafından geliştiriliyor ve Çin mitolojisini, doğaüstü güçleri ve tipik Asya dövüş sanatlarını birleştirecek. Seslendirme Japonca bırakılmış olsa da, aynı altyazılar İngilizceye çevrildiği için küresel bir versiyon umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.