AndroidiOS

Hollow Knight ve Metroid Dread, Red Magic 7S Pro’da 120 FPS’ye ulaştı

Meraklılar, Android’deki Nintendo Switch emülatörünün neler yapabileceğini göstermeye devam ediyor.

Dün Android oyuncularının The Witcher 3’ü çalıştırabildiklerini açıkladık. Şimdi biri Nintendo Switch’e özel olan iki oyundan bahsedeceğiz . Bu, göze çarpan grafik ve ses kusurları olmadan sabit bir 120 FPS üreten Metroid Dread’dir. Tabii bunun için Red Magic 7S Pro gibi bir amiral gemisi gerekecek.

Reddit’ten bir meraklı, Skyline öykünücüsünün en son sürümü olan 672 sürücüsünü kullandığını ve yonga setinin maksimum 960 MHz’e hız aşırtıldığını söyledi. Yani, yalnızca üst düzey bir akıllı telefona sahip olmanız değil, aynı zamanda hız aşırtma yapabilmeniz de gerekiyor. Bazı meraklılar, özellikle işlemciniz için Skyline Edge’in test yapısını ve özel sürücüleri kullanmanızı önerir.

Skyline aracılığıyla 120 FPS’de taklit edilen bir diğer oyun da roguelike platform oyunu Hollow Knight . Bu 2 oyunun, akıllı telefon üzerindeki yükü azaltan 2.5D grafik kullandığını unutmayın. Çok iyi donanıma sahip bir cihazınız varsa, bu tür oyunları çekeceği ortaya çıktı. Ancak umutsuzluğa kapılmayın – kullanıcılar, Silent Hill serisini PlayStation 2 öykünücüsü aracılığıyla ve eski cihazlardan geçer.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.