AndroidiOS

Warzone Mobile Emülatör PC desteği olmayacak

Warzone Mobile Emülatör üzerinden PC’de oynamak mümkün olmayacak. Oyunun geliştiricileri mobil deneyime odaklandıklarını belirttiler.

Modern mobil oyunlar çeşitli platformlarda yayınlanmaktadır. Diablo Immortal, Torchlight Infinite, Genshin Impact vb. Görünüşe göre Warzone Mobile, özellikle NetEase Games’ten bir rakip olan Project Bloodstrike, iOS ve Android’e ek olarak PC’de zaten test edildiğinden, benzer bir durumu tekrarlamak istemiyor gibi. Çünkü bunu Twitter üzerinden bir kullanıcıya cevap verirken görmüş olduk.

Warzone Mobile Emülatör android pc

Ancak Activision, yalnızca Call of Duty Warzone 2.0, Modern Warfare II ve Warzone Mobile’ın farklı bölümleri arasında çapraz ilerleme özelliği sunuyor. Bu nedenle, geliştiricilere resmi bir PC Emülatörü yayınlayıp yayınlamayacakları sorulduğunda,

“Bunu resmi olarak yapmayacağız çünkü mobil sürüme odaklanıyoruz”

yanıtını verdiler. PC oyuncularına, özellikle içerik 3 sürüm arasında neredeyse aynı olduğu için Warzone 2.0 veya Modern Warfare II’yi indirmeleri önerilirilmektedir.

Activision, resmi olmayan emülatörlerde PC oyuncularıyla nasıl başa çıkacaklarına dair bir yanıt vermedi. Bu tür oyuncuların mobil oyuncularla maçlara katılması muhtemeldir. Sonuç olarak, daha hassas klavye + fare kontrolleri yüzünden sorunlar yaşanabilmektedir. Oyunda ölmek istemeyenler için bu harika bir haber.

Sizce Warzone Mobile Emülatör desteği olmalı mı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.