AndroidiOS

I Love Burger – Çiftlik Simülatör

I Love Burger projesi, Okyanusya’daki birçok ülkede Android’de başlatıldı. Sevimli grafiklere, hoş bir oynanışa ve çiftçiliğe ve ardından yemek pişirmeye sahiptir.

I Love Burger , başka bir arcade oyunu gibi görünse de mobil bir simülatördür . Artık Avustralya’da Google Play için bir sürüm mevcut; zamanla, küresel bir lansman ve bir iOS sürümü bekliyoruz. Oynanış şekline bakılırsa, bu çizgi film benzeri grafiklere ve çiftçi olma fırsatına sahip şirin bir oyun. Evet, yatakları kazacağız, farklı mahsuller ekeceğiz ve ardından ortaya çıkan sebze ve meyveleri yemek pişirmek için kullanacağız.

I Love Burger ile ilgili sorunlardan biri de ses efektleri. Super Nintendo’da bir bütçe projesi düzeyinde yapılırlar ve bazen tamamen tekrarlanarak gerçek bir kakofoni oluştururlar. Tabii I Love Burger bir F2P projesi olduğu için sonraki bölümlerde birçok eşyanın kilidi açılıyor ve ekilip büyütülmesi zaman alıyor ve yaklaşık 30 dakika sürüyor. En azından başlangıçta eğitim ve herhangi bir hapşırma için ödül eklediklerine sevindim, ancak sosyal unsurlar hakkında bilgi yok, sadece arkadaş ekleyebilirsiniz.

Kendi restoranında harika yemekler yap ve servis et! Kendi çiftliğinizde malzemeleri toplayın ve yemek pişirme restoran oyununda çeşitli yemekler yapın Burger seviyorum!

Dünyanın en iyi burger dükkanının sahibi olun! Burger’i seviyorum, size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı veriyor! Peki, ne bekliyorsun? Acele edin ve yapacağınız güzel yemeklerin dünyasına gelin!

Bize içinde ne olduğunu göster. I love burger’de 1 numaralı CEO ol! İçinde pişirme ruhunun olduğunu biliyoruz ama bunu kanıtlama şansın olmadı. İşte bu yüzden burgeri sevmemin nedeni burada! Müşterilerin yemeklerinizi ve çiftliğinizi sevmesini sağlayın. Hiçbir şeyin seni 1 numaralı şef olmaktan alıkoymasına izin verme.

Restoranınızı dekore edin ve sevdiğiniz ve arkadaşınızın beğendiği kendi benzersiz tasarımınızı yapın. Restoranınızı dekore etmeniz için yüzlerce vitrin sizi bekliyor. Daha fazla müşteri kazanmak için farklı türde yönetici ve çalışanları işe alın. Başlayalım mı burgeri seviyorum!

Taze malzemeleri kendiniz toplayın! Başarılı bir restoranın anahtarı taze malzemelerdir! Aşçı olurken aynı zamanda çiftçi olmak mı? Sadece yeni yemek pişirme/çiftçilik oyununda burgeri seviyorum. Yeni malzemeler edinmeye devam edin ve yeni harika yemekler yapın!

Ne? Hala daha fazlasını istiyor musun? Endişelenme çünkü yardım edecek çok arkadaşın var. Arkadaşlarınızla işbirliği yaparak restoranınızı geliştirin. Bir restoran işletmesinde ekip çalışmasını anlamak özel bir deneyim olacak!

Özellikler
– Malzemeleri kendi çiftliğinde topla
– Hasat ettiğin malzemeleri kullanarak harika yemekler yap
– Yeni tür yiyecekler yapan yeni vitrinler satın alın
– Arkadaşlarınızın çiftliğine ve restoranına yardım ederek işbirliği yapın
– Arkadaşlarınızla birlikte büyüyün ve en iyisi olun

Biraz yemek yapmaya hazır mısın? Ücretsiz indirin ve “Burger’ı sevdiğimi” gösterin!

resmi Facebook: https://www.facebook.com/I-love-burger-Global-100506882636819
resmi Instagram: https://www.instagram.com/i_love_burger_global/
resmi youtube: https://www.youtube.com/channel/UClXtjj6030vzPftqe9QiG0w

 

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Avusturalya)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.