AndroidiOS

Infinity Conquer Android, iOS APK

Infinity Conquer projesi ABD’de iOS ve Android’de kullanılabilir. Siz de bölge savaşlarına katılabilirsiniz.

Infinity Conquer, App Store ve Google Play’de ortaya çıkan bir mobil strateji oyunudur. Antik ve ortaçağ uygarlıklarından birini seçmeyi teklif ediyor, krallığınızın türü ve bonuslar buna bağlı. Esasen oyuncuların bir ittifak oluşturduğu ve devasa bir bölgeye sahip olmak için düşmanlarına baskın yaptığı bir jeo-stratejidir.

Tabii ki, yine de nadir komutanları toplamanız ve yok etmeniz gerekiyor, aralarında Herkül bile var. Ve evet, milletlerden biri Çarlık Rusyası. Eğitim sırasında, size etkileyici giysiler içinde bir kız eşlik ediyor, ayrıca oyun tüm temel bilgileri göstermek için elden gidiyor. Sadece şimdi savaşlar otomatik modda gerçekleşiyor, bu nedenle tüm vurgu bağış ve pompalama üzerinde.

Yazık olan tek şey Infinity Conquer’de hangi ulusu seçerseniz seçin, yine de komutanların farklı kültürlerden olması. Peki, arayüz eski günleri veriyor.

Infinity Conquer dünyası, yıkıcı savaşlardan ve destansı hikayelerden biridir. Tarihin parçalarını bir araya getirip tüm zamanların en efsanevi hükümdarlarını diriltecek misin? Dünyayı fethetmek için benzer düşünen yoldaşlarla güçlerinizi birleştirin! Arkadaşlarınızla birlikte savaşın ve zafere ulaşın! Infinity Conquer’de kıtaları fethetmek ve hanedanınıza zafer getirmek için yolunuzu seçiyorsunuz!

Dünyanın En Büyük Epik Strateji Oyunu
Bu uçsuz bucaksız kıtayı keşfetmek için bir keşif gezisine çıkın! Uçsuz bucaksız Ethossus ülkesinde ün kazanın, ancak dikkatli olun – hırs güç ve ihanet getirir.

Efsanevi Hükümdarları canlandırın! Medeniyetleri Fethedin!
Hangi efsanevi hükümdarı dirilteceksin? Tüm Avrupa’yı ayaklarının altına dizdiren Büyük Catherine’i mi seçeceksin? Ya da rakipsiz Hun Attila? Ya da İngiltere’nin güçlü Kralı Arthur’u bile?
Antik Roma’dan Tang İmparatorluğu’na kadar güçlü medeniyetleri fethedin ve eski haline getirin. Ethossus’un tamamına sahip çıktığınız için yeni bir efsane olun.

Saldırı ve Yağma Şehirleri!
Güçlü Loncalarla güçlerinizi birleştirin ve bir savaş alanında milyonlarca asker toplayın. Geçişleri ele geçirin ve diyarlara hükmedin!

Yakın mesafeden ve uzaktan düşmanlara saldırın! İttifaklar kurun ve birleşin!

Yeni nesil 3D grafikler! Kendinizi çarpıcı gerçek zamanlı GvG savaşlarına bırakın!

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Amerika)

Download iOS (App Store – Amerika)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.