Eklentiler

Skin Editor Unlocker Addon (1.13.0.9+)

Herkes Bedrock Sürümü’nün Minecraft’ın en özelleştirilebilir versiyonu olduğunu biliyor. Son betaya kendi cildinizi yaratmanıza izin veren gizli bir özellik eklendi ve bu eklenti sayesinde ona erişebilirsiniz. Sadece 1.13.0.9 ve üzeri sürümlerde çalışır.

Bu eklenti ana menüdeki skin değiştirme butonunu yeni bir Profil butonuna dönüştürür.

Bu butona tıklandığında yeni Profil ekranı açılacaktır. Gelecekteki güncellemelerde, pazarın satın alımlarını, başarılarını ve özel görünümlerimizi yönetebileceğiz.

“Karakter oluştur” düğmesini tıklatarak özel kaplamanızı oluşturabilirsiniz. Bu özellik biraz bozucudur çünkü cildinizi yaratabilir ve kullanabilirsiniz ancak oyunu bir kez kapattığınızda, yeniden yaratmanız gerekir.

Tüm vücut bölümlerini düzenleyebilirsiniz ancak bu sürümde yalnızca Steve veya Alex vücut bölümlerini seçebilir ve renklerini değiştirebilirsiniz.

Video İnceleme

 

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.