Path of Titans Demo

Titanların Yolu, dinozor MMO hayatta kalma oyunu! Bu bir demodur ve aylık olarak yeni özellikler ve içerik güncellemeleri eklenir.

– BÜYÜK ÇOK OYUNCULU –

Sunucu başına 200 oyuncu ile dolu devasa bir ortam. Oyuncularla gruplandırın ve görevleri birlikte araştırın ve tamamlayın. Ya da yalnız gidin ve kendi yolunuzu çizin, nasıl hayatta kaldığınız tamamen size bağlıdır. Sürükleyici işbirliğini teşvik eden ve ödüllendiren görevleri tamamlayın ve yeni özelleştirme seçeneklerinin kilidini açın!

– KARAKTER ÖZELLEŞTİRME –

Her dinozor cinsinin derilerini ve alternatif türlerini açın. Dinozor karakterinizin bireysel renklerini değiştirin ve alternatif ince işaretler uygulayın. Her biri benzersiz görsel özelliklere sahip, favori dinozorunuzun birden fazla türü arasında seçim yapın. Gerçekçi renk seçimleri ve doğal kaplamalarla, paketinizden öne çıkmak için daha parlak renkler seçebilir veya çevrenizle uyum sağlamak için kamuflaj kullanabilirsiniz. Size özgü bir karakter oluşturun!

– ÇAPRAZ OYNA –

Path of Titans birçok cihazda ve işletim sisteminde oynanabilir. Hepsi aynı sunuculara bağlanıp oynayabilir, böylece nerede olurlarsa olsunlar ya da oyun aygıtları ne olursa olsun arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz!

Path of Titans
Path of Titans
Developer: Unknown
Price: Free
‎Path of Titans
‎Path of Titans
Price: Free+
  • ‎Path of Titans Screenshot
  • ‎Path of Titans Screenshot
  • ‎Path of Titans Screenshot
  • ‎Path of Titans Screenshot
  • ‎Path of Titans Screenshot

Download Android

Download iOS

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.