AndroidiOS

Island of Isolation Android APK

Island of Isolation projesi Android’de bazı ülkelerde ortaya çıktı. Oyuncular 7 hazineye sahip olmak için savaşacaklar.

Island of Isolation, korsan ortamına sahip bir mobil strateji oyunudur . Sadık bir papağanla birlikte körfezi donatacak ve hikaye bölümlerinde ilerleyeceksiniz. Bilgisayar RTS’sinde olduğu gibi, kaptanlar her işçiye bir komut vererek onu kaynakların çıkarılmasına veya binaların inşasına yönlendirir.

Island of Isolation’daki arsa, ne yazık ki dile getirilmeyen metin diyaloglarıyla ortaya çıkıyor. Ana görev, sahiplerine herkes üzerinde üstünlük sağlayacak 7 gizemli hazineyi bulmaktır. Bir noktada hayaletler ve diğer canavarlarla karşılaşacaksınız. Savaşlar otomatik olarak gerçekleşir, birimleri onun önüne doğru şekilde yerleştirmeniz gerekir.

Eğitimi tamamladıktan sonra, diğer oyuncuların koylarını ve krallıklarını göreceğiniz bir dünya haritası gösterilecek. Bazıları büyülü kubbelerle korunmaktadır. Uyumadan önce, nadir kahramanları çağırmanızı ve profilinizin güç seviyesini artırmanızı öneririm.

[appbox googleplay com.kingsgroup.mc.global]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.