AndroidiOSMobil Oyunlar

Rainbow Six Mobile: Kapalı Beta 2.0 tarihi belli oldu

Uzun zaman sonra Ubisoft beklenen oyunu Rainbow Six Mobile: Beta 2.0 kapalı beta tarihini ve hangi bölgelerde olacağını açıkladı.

Merhaba Operatörler,

Yaşıyoruz! Geçen sonbaharda Kapalı Beta’mızı bitirdiğimizden beri, R6M üzerinde çok çalışıyoruz. Güncellemeleri beklemenin zor olduğunu biliyoruz ve hepimiz bir sonraki haber turunu yayınlamamızı beklerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz!

Kapalı Beta Öğrenimleri

Geçen sonbaharda, dünyanın dört bir yanındaki sekiz bölgeden binlerce Operatör, Kapalı Beta’mızda bize katıldı. Geliştirmek için yıllarımızı harcadığımız oyunumuzu oynamanızı izlemek oldukça büyüleyiciydi. Oynayanlardan bol miktarda değerli geri bildirim aldık. Topladığımız verilerle birleştirilen bu geri bildirim, o zamandan beri oyunda çeşitli iyileştirmeler yapmamıza yardımcı oldu.

Mümkün olan en güçlü deneyimi sunmak istediğimiz için Kapalı Beta için çıtayı oldukça yükselttik. Kapalı Beta hedeflerimizin çoğuna ulaşmamıza rağmen, listemizdeki her şeyi tam olarak kontrol edemedik! Neyi geliştirebileceğimizi düşünüyoruz? Oyun kararlılığı, optimizasyon ve çevrimiçi dağıtım. Bu nedenle, nereye ulaştığımızı görmek ve diğer alanlarda gelişmeye odaklanmak için test aşamaları yürütüyoruz.

Yukarıdakilerin hepsini geliştirmek için Beta’nın sonundan beri çok çalışıyoruz ve R6M oynamak ve test etmek için tekrar yardımınıza ihtiyacımız var! Geri bildiriminizi almak ve yaptığımız tüm iyileştirmeleri test etmek için Açık Beta’ya geçmeden önce başka bir Kapalı Beta çalıştırmaya karar verdik.

Kapalı Beta 2.0

Bir sonraki Kapalı Beta testi 6 Haziran 2023’te başlayacak ve altı hafta boyunca açık kalacak. Aşağıdaki ülkelerde ön kayıt yaptıran oyuncular, Google Play üzerinden davet alma şansına sahip olacak:

 • Kanada
 • U.S
 • Meksika
 • Brezilya
 • Singapur
 • Filipinler
 • Hindistan
 • Fransa
 • Birleşik Krallık
 • Almanya
 • İtalya
 • ispanya
 • Japonya
 • Güney Kore
 • Avustralya

Son Kapalı Beta’ya katılan oyuncular şimdiden yerlerini güvence altına almış olacaklar. Önceki testler sırasında olduğu gibi geri bildirimleriniz, R6M’yi geliştirmemize ve başarılı kılmamıza yardımcı olmak için çok önemlidir.

Bu Kapalı Beta’da ne bekleyebilirsiniz? Önceki Beta’mızda erişilebilen Operatörler ve haritalar, birkaç eklemeyle birlikte kalacak:

 • Mastery Tracks aracılığıyla operatörün ilerlemesi
 • Erken özelleştirme sistemi: teçhizatlar ve dış görünümler
 • Deneyim sınırı olmayan yeni Beta Battlepass
 • Team Deathmatch oyun modunun tanıtımı

Team Deathmatch Tanıtımı

Rainbow Six Mobile yeni oyuncular için göz korkutucu olabilir, bu nedenle Team Deathmatch’in önemli bir oyun modu olduğuna inanıyoruz. TDM, yeni gelenlerin temel bilgileri öğrenmelerine, silah donanımlarını denemelerine ve normal bir maçın korkusu olmadan biraz aksiyon almalarına yardımcı olacak.

TDM yaklaşan Beta’da mevcut olacak olsa da, bu oyun kipinde gelecek aşamalar için birçok değişiklik ve iyileştirme yapmaya devam ediyoruz. Tüm ekip TDM oynarken çok eğlendi ve umarız siz de eğlenirsiniz! Daha tecrübeli oyuncular için endişelenmeyin, taktik hücumcuya karşı defans oynanışıyla rekabetçilik oyunumuzun temel direklerinden biri olmaya devam ediyor. Son Beta’mızda Veteran modundaki deneyiminizden çok şey öğrendik ve şimdi bunu oyuna dahil ettik.

Son bir harika haber parçası – dereceli mod üzerinde çalışılıyor! Planımız, bu modu gelecekteki bir test aşamasında devreye almaktır.

iOS Burada!

Muhtemelen R6M’nin en çok beklenen anlarından biri nihayet gelecek – iOS’un eklenmesi. Bir sonraki Kapalı Beta’mız sırasında, Kanada, ABD ve Japonya’daki sınırlı sayıda iOS oyuncusu, Apple Testflight aracılığıyla davet edilecek. Henüz kaydolmadıysanız buradan yapabilirsiniz ve daha önce kaydolduysanız tekrar yapmanıza gerek yoktur.

R6M Dönüm Noktası Yol Haritası

Size görünürlük sağlamak, temel topluluk değerlerimizden biridir. Geçen ay sosyal kanallarımızı (Twitter, Instagram) takip ederseniz, önemli aşamalar/sürümler için kilometre taşı yol haritamızı sizinle paylaşmayı taahhüt ettik:

[R6M] Kapalı Beta 2.0 - Yol Haritası

Operatörler fark edeceğiniz bir şey, herhangi bir tarih paylaşmadığımızdır. Yaklaşan Kapalı Beta’mız dışında, henüz gelecek aşamalar için herhangi bir tarih taahhüdünde bulunmuyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi, amacımız bunu doğru yapmaktır. Standartlarımıza uymayan bir şey varsa veya düzeltmeler için ek zamana ihtiyacımız varsa, tarihleri ​​şimdi taahhüt etmek ve gereğinden fazla söz vermek/yetersiz teslim etmek yerine bunu zaman çizelgemize dahil ettiğimizden emin oluyoruz.

Farklı aşamalarımızda ilerledikçe, bir sonraki aşamanın tarihlerini açıklayacağız. Bir sonraki Beta’yı tamamladığımızda, tüm geri bildirimleri değerlendirmek, gerekli değişiklikleri yapmak ve tabii ki yeni özellikler, Operatörler, haritalar, sezonlar vb. üzerinde çalışmak zaman alacaktır.

Bu çılgın, yoğun ve heyecan verici yolculuğa hepinizle birlikte devam edeceğimiz için heyecanlıyız! Topluluğumuz olan sizinle birlikte çalışmak, en iyi oyun deneyimini sunmanın anahtarıdır ve bu süreçte gelişimimizde şeffaf kalmaya tamamen kararlıyız.

Teşekkürler Operatörler! Bir sonraki Kapalı Beta’mız için yakında (6 Haziran 2023) görüşürüz.

Geliştirici Ekibi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.