AndroidiOS

Fishing Planet Android, iOS, APK

iOS sürümünün ardından Fishing Planet , Android’e taşındı. Bu, bazı ülkelerde erken bir lansman olsa da.

Fishing Planet gerçek bir balıkçı simülatörüdür, bu suyun fiziği, dokular ve oyunun kendisi tarafından kanıtlanmıştır: Bir balıkçının neredeyse her hareketini tekrarlamanız ve ekranda kaotik musluklar yerine uzun bir süre kar için beklemeniz gerekir. bir teknede bir anime waifu ile. Maalesef Android sürümü Türlkiye’de mevcut değil, Güney Doğu Asya’yı doğrulayabiliriz.

Fishing Planet geliştiricileri, her birinin kendi davranış modeline sahip 100’den fazla balık türü vaat ediyor; birçok faktöre bağlıdır: mevsimsellik, günün saati, mevcut hız vb. Farklı iklim koşullarına sahip 17 pitoresk rezervuarda balık tutmanız gerekecek. Balıkçılık türleri ise yüzer, dönen ve diptir. Tabii ki, sadece gerçekçi yerlerde oturmak zorunda değilsiniz, çünkü oyuncular liderlik tablosunda en üst sıralarda yer almak için yarışırlar ve özellikle nadir veya büyük bir balık için bir başarı kazanırlar.

Download Android APK (Apkcombo)

Download Android (Google Play Store – Türkiye)

Download iOS (App Store – Türkiye)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.