AndroidiOS

KartRider: Drift Android, iOS, PC

KartRider: Drift , mobil platformlar da dahil olmak üzere büyük bir beta testinde. Şimdi istemciyi indirebilirsiniz.

KartRider: Drift, Mario Kart’tan ilham alan bir çapraz platform oyunudur . iOS, Android, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de gerçekleşeceğini kesin olarak biliyoruz – bu bilgi resmi web sitesinde belirtilmiştir . 1 – 6 Eylül tarihleri ​​arasında oynayabilirsiniz. Önceki testlerden en büyük değişiklik, mobil platformların eklenmesidir.

Ayrıca KartRider’da: Drift, yeni karakterler, onlar için görünümler, haritalar ve diğer özellikler eklendi. Bu oyunun Android sürümünün tüm ülkelerde mevcut olmadığını, örneğin Rusya Federasyonu’nda haber yazılırken mevcut olmadığını not ediyorum. KartRider: Drift’in resmi sürümüne gelince, bu yılın sonunda gerçekleşecek. Ön kayıt yaptırırsanız, seçtiğiniz platformu temsil eden benzersiz bir görünüm alacaksınız.

KartRider: Drift’in birkaç modu vardır, ayrıca benzersiz bir kart ve sürücüsünü de yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.