AndroidiOS

Konsol kalitesinde grafikler sunan Bless Global oyunu Android ve iOS için ön kayıta açıldı

BLESS GLOBAL, büyük hikayeler ve konsol düzeyinde grafikler aracılığıyla canlı, büyülü bir dünyayı tasvir eden, sürükleyici estetiğe sahip bir ortaçağ fantezi MMO’sudur. Oyun, her oyuncuya sürükleyici ve destansı bir oyun deneyimi getiren sağlam savaş animasyonu ve sınırsız mobil savaş sunuyor!

YÜKSEK KALİTE, GELİŞTİRİLMİŞ SALDIRMA
BLESS GLOBAL’daki büyük hikayeler ve konsol düzeyinde grafikler aracılığıyla estetik açıdan sürükleyici bir sihirli dünya sunuluyor. Enfes ortaçağ mimarisi, zarif yüz animasyonları ve karmaşık tasarımlara sahip stilistik kıyafetlerin tümü, görsel olarak inandırıcı bir dünyaya katkıda bulunuyor. Dinamik aydınlatma ve gerçek zamanlı hava durumu sisteminin yardımıyla, bu fantastik dünyadaki her ağaç ve çimen canlılıkla doludur.

EKİP OLUN, STRATEJİK OLUN VE MACERADAN KEYFİNİ ÇIKARIN
Çeşitli savaş durumlarıyla başa çıkmak için, her sınıfın karakterleri sonsuz sayıda beceri ve yazı eşleştirme seçeneğine sahiptir. Ayrıca bu arada savaş duruşlarını farklı bir sınıf pozisyonuna çevirebilirler. Haçlılar, örneğin, savaşlarda ileri atılmak üzere tasarlanmıştır, ancak farklı bir duruş için değişirken, aynı zamanda bir takımın arkasındaki müttefikleri iyileştirerek daha fazla strateji yelpazesi açabilir ve her oyuncuya farklı bir savaş deneyimi sunabilirler. .
Zindan mücadelelerine gelince, bu oyundaki hem Takım Zindanları (5 oyuncu) hem de Grup Zindanları (10 oyuncu) oyuncular arasında koordineli çaba gerektirir. Her sınıfın kendine özgü konumu olduğundan, oyuncular işbirliği yapmaya teşvik edilir. İlerlemenin her aşaması, oyunun akıllı Boss’ları, tetikleme tarzı seviye mekaniği ve etkileşimli ara sahneler tarafından ilginç hale getirilir.

KENDİ KARAKTERİNİZİ TASARLAYIN
Oyun, düzinelerce değiştirilebilir yüz özelliğinden benzersiz bir karakter yaratmanıza izin veren oldukça ücretsiz bir karakter özelleştirme sistemi sunar. Bu oyunda sizinkine benzeyen başka bir karakter bulamayacaksınız! Bunun da ötesinde, onlara farklı kıyafetler ve binekler vererek karakterlerinizi daha da benzersiz hale getirebilirsiniz.

EN İYİ ARKADAŞLARINIZ: EVCİL HAYVANLAR VE BİNEKLER
Oyun, farklı görünümlere sahip çok çeşitli evcil hayvanlar ve binekler sunar. Sevimli, görkemli veya siberpunk olsun, zevkinize uygun bir tarz mutlaka bulacaksınız. Bu arada, evcil hayvanlar ve binekler süs eşyasından daha fazlasıdır. Uygun uygulamadan sonra karakterinizin istatistiklerini önemli ölçüde artırabilirler. Gücün ve güzelliğin vücut bulmuş hali olarak, maceranızdaki en güvenilir yol arkadaşlarıdırlar!

LONCAYI TAKİP EDİN VE SOSYAL OLUN
BLESS GLOBAL’da, dünyanın her yerinden oyuncular, bir lonca üyelerinin güçlenmesine yardımcı olmak için ilginç Lonca Görevleri ve özel Lonca Becerileri vaat eden Lonca ve Sosyal sistemi aracılığıyla birbirine bağlanır. Ayrıca Guild Dungeons aracılığıyla harika ödüller toplayabilir veya Guild Royale’de savaşmak için takım arkadaşlarınıza katılabilirsiniz!

KISITLAMASIZ BİR AÇIK EKONOMİ
Oyun, oyuncu işlemlerini düzenleyen geleneksel kuralların olmadığı açık bir ekonomi üzerine inşa edilmiştir. Bu oyunda dolaşan tüm jeton türleri karakterlere bağlı değildir, bu nedenle oyuncular ihtiyaç duydukları öğeleri/jetonları almak için aralarında ticaret yapabilirler. Bu oyunda, herkes bir iş adamı olma potansiyeline sahiptir! Serbest Düello seçeneği manuel olarak açılıp kapatılabilir, böylece oyuncular istedikleri zaman ve yerde düello yapabilirler! Gizli hazineler için bu devasa açık dünyayı keşfetme ve bu mobil MMO’yu oynamanın tam zamanı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.