Android

Last Day Rules: Survival Android APK

Hayatta kalma oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Tıpkı LifeAfter yada Ark Survival oyunlarında olduğu gibi Last Day Rules: Survival oyunu da kendi dünyalarınızı yaratabileceğiniz ve aynı zamanda diğer oyuncular ile mücadeleye girişebileceğiniz türden bir survival oyunudur. Şuan için sadece Android için mevcut olsa da ilerde iOS için de planlandığı söylenmekte.

Translate/Çeviri

Son Gün Kuralları: Hayatta kalma, mobil platformda çok oyunculu, sadece hayatta kalma kum kutusu oyunudur. Oyunun amacı toplanan veya çalınan malzemeleri kullanarak vahşi doğada hayatta kalmaktır. Oyuncular açlıklarını, susuzluklarını ve sağlıklarını veya riskleri ölmeyi başarıyla yönetmelidir. Tehlikeli vahşi yaşam tehdidine rağmen, birincil tehdit, oyunun yalnızca çok oyunculu olması nedeniyle diğer oyuncular. Savaş, ateşli silahlar ve el yapımı silahlarla yapılır. Bunlar ısrarla yenilebilir. Oyun, temel olarak oyunun açık dünyasındaki belirli öğelerin keşfedilmesine kadar sınırlı olan, geliştirme boyunca temelde değiştirilmiş olan el işçiliğine sahiptir. Korumalı kalmak için, oyuncuların hayatta kalma şanslarını artırmak için üsler inşa etmeleri veya klanlara katılmaları gerekir. Baskın yapmak oyunun önemli bir özelliğidir ve büyük klanlar tarafından daha sık yapılır.

Oyun özellikleri
Bütün ada senin arka bahçen
Evet, önce diğer oyuncuları sildiğiniz sürece… .Yani, engin harita gördüğünüz oyunlardan daha büyük, terkedilmiş adanın her santimini keşfedin – terk edilmiş bir maden, dünya-sonrası havaalanı, yıkılmış bir kolej , yaylalarda dondurucu soğuk bir orman – hayatta kalabilmek için temel malzemeleri temizlemek. Ve her taraftan tehdit ve tehlikelere dikkat edin.

Hayatta kalmak tek hedefin.
Başlarken, bir oyuncunun sadece bir kaya ve bir meşale vardır. Bu temel araçlar, ağaçları kesmenize ve taşları ayırmanıza yardımcı olabilir. ağaçları kesebilir ve taşları parçalayabilir. Ormanda ve taş gibi hammaddeler vahşi doğada bulunabilir ve ağaçları keserek ve madencilik yoluyla toplayabilirsiniz. Dünyada hayatta kalabilmek için, oyuncu kaynakları toplamalı ve bunları araçları, silahları ve diğer ekipmanları yapmak için kullanmalıdır. Eşyaları üretmek için, oyuncu gerekli tüm malzemelere yeterli miktarda sahip olmalı, ileri eşyaların ise dünyaya dağılmış daha karanlık bileşenlere ihtiyacı vardır.

Ne istersen yap
Sonsuz dünyayı keşfedin ve en basit evlerden kalelerin en büyüğüne kadar her şeyi yapın. Binanızın görünümünü özelleştirmek, tehlikeli silahlarla savaşmak için silah ve zırh yapmak için Buz Alan, Çöl veya kır gibi çeşitli ortamlardan farklı materyaller toplayın. Mobil cihazlarda tek başınıza veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.
hayatta kalma tek amacı ile açık dünya ortamı. Kurtlar ve ayılar gibi hayvanlar başgösteren bir tehdit gibi davranır, ancak birincil tehlike diğer oyunculardan gelir. Hayal gücünüzü gidelim, hak ediyorsun!

Son ayakta kalan adam
Çok oyunculu sadece bir video oyunu olarak, oyuncular sert bir oyuncu ile birbirlerine karşı savaşırlar. ”Oyuncuya karşı oyuncu (PvP) savaşı yakın dövüş silahları ve el yapımı silahlarla gerçekleştirilir. Mermiler ve diğer mermiler, vuruş yapabilmek yerine balistik bir yörüngede yolculuk ederler. Her bir silah için yüksek hız ve patlayıcı dahil çeşitli mermiler vardır, böylece daha çeşitli stratejiler sağlanır. Vuruş takibi hasarı hesaplar; Kritik parçalara yapılan çekimler, vücudun diğer bölümlerine yapılan çekimlerden daha zararlıdır. Görülecek yerler gibi silah ataşmanlarının kullanılması, rakiplere göre avantaj sağlar.

Video İnceleme

iOS (Yakında)

Alternatif Linkler

Android TapTap

Android APKPure

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.