AndroidiOS

MMORPG Dark Eden M Android, iOS

Dark Eden M, her iki mobil platformda da indirilebilir. İçinde vampirler, insanlar ve kurt adamlar ayın parçalarının kontrolü için birbirleriyle savaşırlar.

Dark Eden M, BDT dahil dünyanın birçok ülkesinde bulunan izometrik bir MMO’dur. İçinde, daha sonra büyük haritalarda savaşabilmemiz için gruplardan birini seçiyoruz. Ne yazık ki, aynı Mad World çok daha iyi olmasına rağmen, animasyonlar ve konumlar tarayıcı tabanlı bir MMORPG gibi görünüyor.

Oynanış açısından Dark Eden M bir Tamagotchi simülatörüdür. Yani, farklı nadirlikteki ganimetleri topluyoruz ve geliştirilmiş bir versiyon elde etmek için özel taşlarla birleştiriyoruz. Arsa metin diyalogları aracılığıyla ortaya çıkıyor, ancak Rusça yerelleştirme yok – App Store genellikle tek dilin Korece olduğunu belirtiyor.

Bu arada Dark Eden M, WEMIX eko sistemi aracılığıyla kripto ve NFT’yi destekliyor. Küçük bir tavsiye – jetonları kovalamayın, ancak karakterinizi yükseltin, daha sonra “balinalara” satabileceğiniz nadir teçhizat almak için yerler ve yollar arayın. Peki, genellikle kriptoyu gerçek paraya dönüştürmek için alınan komisyonu unutmayın.

Dark Eden M ön kayıt ödülleri
1.000 madalya;
1 günlük nadir dönüşüm deneme bileti;
Nadir bir evcil hayvan için deneme bileti (1 gün);
6 kaydırmalı dönüşüm;
6 Pet Çağırma Parşömeni.

 

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.