AndroidiOS

Last Impact erken erişimde Android için çıktı

Last Impact Android için erken erişimde yayınlandı. Zombi istilasında hayatta kalmaya çalışıyoruz. Ayrıca multiplayer oynanabilmektedir.

Last Impact, izometrik bir oyun mekaniğine sahip bir mobil aksiyon ve hayatta kalma oyunudur. Şimdi erken sürümüne Filipinler ve Rusya’da erişilebilir.

Last Impact oyuncuları bir fraksiyon seçebilirler. Hayatta kalan bir grup toplayabilirler ve hatta kaynak elde etmek amacıyla zindanlara bile gidebilirler. Malzemeler ayrıca konumlar arasında dağılmış kutulardan toplanabilmektedir. Veya bir baltayla nesneler kırılarak elde edilebilmektedir.

Last Impact’in daha deneyimli oyuncuları kendi klanlarını kurabilirler veya yeni arkadaşlara katılabilirler. Birlikte zombiler, hayvanlar ve haydutlarla savaşacaklardır.

Daha az ölmek için, silah ve zırh üretmeniz ve güvenli bir sığınak inşa etmeniz gerekir.

Last Impact özellikleri:

 • Çok oyunculu
 • PvE ve PvP ile açık dünya
 • Postapokaliptik
 • MMO baskınlar ve diğer klanlarla büyük savaşlar
 • Onlarca konum
 • NPC’ler olarak müttefikler ve evcil hayvanlar
 • Ayrıca kapsamlı bir işçilik sistemi bulunmaktadır.

Bu oyunda birkaç sınıf olduğu için mutluyum. Bazılarını açmak için hesap seviyenizi yükseltmeniz gerekmektedir. Diğerleri için gelecekteki güncellemelere beklemeniz gerekmektedir.

Last Impact’i daha fazla ayrıntıyla keşfedin:

 • Izometrik oyun mekaniği: Last Impact, izometrik bir oyun mekaniğine sahiptir. Yani oyunun dünyası ve karakterleri üç boyutlu olarak görünmesine rağmen, oyunun görünümü iki boyutlu olduğu anlamına gelir. Bu sayede, oyunun daha kolay görülmesini ve anlaşılmasını sağlar.
 • Çok oyunculu: Last Impact, çok oyunculu bir oyundur, bu da arkadaşlarınızla veya başka oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz anlamına gelir. Bu, oyunu daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirir.
 • Açık dünya: Açık dünya bir oyundur, bu da oyunun dünyasını istediğiniz gibi keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Bu, oyunu daha fazla keşfetmek ve daha fazla macera yaşamak için harika bir yoldur.
 • Postapokaliptik: Last Impact, postapokaliptik bir dünyada geçiyor. Bu da dünyanın kıyamet sonrası bir duruma düştüğü anlamına gelmektedir. Bu, oyunu daha heyecanlı ve zorlu hale getirir.
 • MMO baskınlar: MMO baskınlar sunar, bu da diğer oyuncularla birlikte büyük düşman gruplarıyla savaşabileceğiniz anlamına gelir. Bu, oyunu daha sosyal ve etkileşimli hale getirir.
 • Kapsamlı bir işçilik sistemi: Last Impact, kapsamlı bir işçilik sistemine sahiptir, bu da kendi silahlarınızı, zırhlarınızı ve diğer ekipmanlarınızı yapabileceğiniz anlamına gelir. Bu, oyunu daha kişiselleştirilmiş ve ödüllendirici hale getirmektedir.

Oyun, izometrik bir oyun mekaniğine sahip bir mobil aksiyon oyunudur. Erken sürümüne Filipinler ve Rusya’da erişilebilir. Çok oyunculu, açık dünya, postapokaliptik, MMO baskınlar ve kapsamlı bir işçilik sistemi sunan heyecan verici ve ödüllendirici bir oyundur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.