AndroidiOS

Left for Dead akıllı telefonlarda çıktı, düşündüğünüz gibi değil

Left for Dead, bir zombi kıyametinde hayatta kalma becerilerinizi test edecek.

Left for Dead, oyuncunun hikaye görevlerini tamamlamak için tek tek karakterleri kontrol edebildiği bir mobil oyundur. Örneğin, başlangıçta kahraman odun toplar, bir köprü inşa eder ve mutant zombilerle savaşır, Resident Evil’den Left 4 Dead ve The Walking Dead’den daha fazla dikizler.

Hikaye ilerledikçe, Left for Dead oyuncuları partilerinde yeni karakterler alacak. Bir zombi ordusuna karşı otomatik çatışmalar için gereklidirler . Bu durumda oyuncu, karakterlerin aktif yeteneklerini manuel olarak kullanabilir ve bu, özellikle patronla savaşırken yararlıdır.

Left for Dead’de zombilerin duvarların bir kısmını yok edebilmesine ve arkasında büyük bir delik bırakmasına sevindim, bu da gerçekçi ışıklandırmayla birleştiğinde oyuna benzersiz bir çekicilik katıyor. Ayrıca geliştiriciler, gece ve gündüz değişikliği ile QTE etkinlikleri eklediler.

Left for Dead’de seviye atladıkça, farklı nadirliklere sahip büyük bir kahraman grubu toplayabileceğinizi ve hayatta kalanlar için sortiler ve seferler yapacakları bir barınak inşa edip iyileştirebileceğinizi umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.