AndroidiOS

LittleBigPlanet sonsuz koşu türünde Ultimate Sackboy ismi ile Android ve iOS için çıktı

LittleBigPlanet serisi, akıllı telefonlar için yeni bir oyunla doldurulacak. Evet, Crash Bandicoot: On the Run’ın yerine geçmiştir.

Ultimate Sackboy, LittleBigPlanet hayranlarının aşina olduğu tarzda ve ortamda yapılmış bir mobil koşucudur. Bu, Sony’nin iOS ve Android pazarına girme girişimidir ; başarısız olan en son girişim, sunucuları bu yılın Şubat ayında kapatılacak olan Crash Bandicoot: On the Run‘dır .

TouchArcade’e göre Ultimate Sackboy , 21 Şubat’ta akıllı telefonlarda çıkacak. Ancak Türkiye’de zaten çıkmış durumda. Oyunun konusuna göre Sackboy ve arkadaşları bir engelli yarış turnuvasına katılıyor. Oyuncular günlük yarışmalara katılacak ve madeni para, ödül ve rakip kıyafetler almalarını sağlayacak maratonlara katılacak.

Ultimate Sackboy’un erken bir sürümü Güneydoğu Asya’da, özellikle Türkiye’de iOS ve Android’de mevcuttur . Bu oyunda vurgu, belki de gerçek zamanlı olarak bile PvP rekabetidir. Kıyafetler geliştirilebilir, bazıları yerel bir mevsimlik geçişle elde edilir.

Ultimate Sackboy, 5 milyondan fazla indirilen Lemmings: Puzzle Adventure’ın arkasındaki stüdyo Exient tarafından geliştiriliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.