AndroidiOS

Lost Light Android, iOS ve PC için çıktı

Lost Light’ta oyuncular, arkadaki gizli sırları ve komploları keşfederken, düzenin bozulduğu ve tehlikeli olduğu Hariç Tutma Bölgesinde hayatta kalan Ateşböceği Takımının bir üyesi rolünü üstlenecekler. Oyuncular tamamen silahlı bir şekilde savaşa girecek, kaynak bulmak için düşmanları süpürüp hayatta kalmak ve Hariç Tutma Bölgesinde daha fazla zorlukla yüzleşmek için malzeme toplamak için başkalarıyla birlikte çalışacaklar.

Kayıp Işık dünyası, gerçek silahlara dayalı olarak oyunda 1: 1 olarak yeniden oluşturulan çok çeşitli silahlara sahiptir. Ayrıca oyunun silahları, oyuncu tarafından değiştirilebilen 12 parçaya sahiptir ve oyuncunun kendi fikirlerine göre en uygun silahı özelleştirebilmesi için 100’den fazla modifiye parça türü mevcuttur.

Oyunda birlikte oynamanın birçok yolu var. Savaş alanında oyuncular, düşmüş bir yabancıyı kurtarabilir, geçici olarak onunla ittifak kurabilir ve ablukadan kaçmaya çalışabilir. Tersine, oyuncular aşağıdayken tehlike sinyalleri gönderebilir, koordinatlarını çevrelerindeki kişilere iletebilir ve malzeme karşılığında başkalarından yardım alabilir.

Ek olarak, oyuncular savaş alanında topladıkları malzemeleri Yeraltı Demiryolunun kalıntılarını mal ticareti yapabilecekleri ve başkalarıyla bilgi paylaşabilecekleri bir hayatta kalma sığınağına dönüştürmek için kullanabilirler. Savaşmanın yanı sıra iş yaparak da dünyada hayatta kalabilirsiniz.

28 Nisan’da NetEase’in hayatta kalma oyunu Lost Light, Android kullanıcıları için Avustralya ve Yeni Zelanda’da yumuşak olarak piyasaya sürülecek.

Desteklenen Sistem Özellikleri
İşlemci: Dört çekirdekli, ARM Cortex A53, 2.0GHz’e Kadar
Sistem: Android 6.0
RAM: 4GB
Depolama: 4GB ücretsiz depolama

Resmi Facebook: https://www.facebook.com/lostlightgame

Download Google Play Store

Download APK and PC Version

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.