EklentilerHarita/Map

Mario Kart Eklentisi + Haritası Minecraft

Minecraft oyununuz için Mario Kart araçları ve bir de yarış pisti bulunan bir harita ekliyor. Android, iOS ve Windows 10 Edition için kurup yükleyebilirsiniz.

Benim gibi ve Minecraft’ınıza arabalar gibi çılgın şeyler ekleyen eklentiyi seviyorsanız, 4 kart türü ekleyen Mario Kart Eklentisini seveceksiniz. Bununla birlikte Mario Kart oyunundan esinlenen en hızlı kartlarla yarışabilir ve mükemmel olmak için sadece bu eklenti için yapılan haritada oynayabilirsiniz.

Nasıl Eklenir

Kartların herhangi birinde hızınız 3 kat artacak, tüm kartlar aynı hıza sahip olacak (bunu rekabetçilik hakkında düşündüm). demir külçe ile iyileştirebilirsiniz.

Spawn yumurtalarını kullanarak araçlardan herhangi bir kart türünü oluşturabilirsiniz:

Bu inanılmaz eklentiyi tamamlamak için, tüm eklentiler özellikleriyle doğrudan etkileşime giren ve elbette oyunu daha eğlenceli hale getirmek için bir harita oluşturmaya karar verdim.

Yarış pistinin başlangıç ​​noktasında bulunan bu düğmelere basarak kartlar üretebilirsiniz, böylece başlangıç ​​için doğru pozisyonda ortaya çıkarlar.

Download Mario Kart

Download Mario Kart Map

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.