EklentilerMinecraft

Megumin’s Explosion Skill

Sıkıldım bu yüzden bu eklentiyi yaptım. Bu eklenti, Megumin’in Patlama büyüsünü konosuba’dan yapmanıza izin verir. Bu eklenti, Megumin’in ekibini oyununuza ekler, işlenemez ve yalnızca yaratıcılık yoluyla elde edilebilir.

Patlama büyüsünü kullanmak için personele ihtiyacınız var. Personeli yaratıcı menünüzde bulabilir veya kullanabilirsiniz / verebilirsiniz. Şimdi asayı hedefleyin ve kullanın, büyüyü tamamlamak 4 saniye sürecektir. Büyünün etkisini birinci şahıs iken değil, sadece 2. ve 3. şahıslarda göreceksiniz.


Büyüyü yaptıktan sonra Megumin’in ünlü “PATLAMA!” Şarkısını duyacaksınız. Hedeflediğiniz yerde dev bir sihirli daire görünecek. Hayatta kalırsanız açlık çubuğunuz boşalır.


Bunu gördüğünüzde, Patlama büyüsü başarılı. Şimdi patlayacak ve yerde dev bir krater oluşturacak, yakındaki tüm çeteler siz de dahil olmak üzere büyük miktarda hasar alacak. Endişelenmeyin, zırh giyiyorsanız hasar almayacaksınız. Sadece zırhınız alacak.

İnceleme Videosu

Hazırlanıyor

Download/İndir (Mediafire)

Download/İndir (Cloudmail)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.