Android

Minecraft

Minecraft oyunu kendi hayal gücünüzü kullanarak inşalar yaptığınız eğlenceli bir Android oyun. Bu zeka geliştirici oyunu güncel olarak hemen indirin. En güncel sürümü olan 1.9.0.15 sürümünü indirerek oyuna katılın.

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modun da oynayın veya hayatta kalma modun da dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

Minecraft İndir

Bir şeyler inşa etmek Minecraft İndir oyununun bir tek bir parçası. Oyunun öteki kısmı gece karanlığında canavarların mağaralarından çıkmasıyla adım atar ve oyun tam bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür. Ondan sonra ise dev örümcekler, iskeletler ve ürkütücü sürüngenlerle karşı karşıya kalırsınız. Kılıcınızı ve okunuz tam da bu noktada kullanmanız gerekir.

minecraft-oyna-minecraft-indir-minecraft-online-minecraft-apk-indir
minecraft oyna indir online apk indir

Minecraft Android

Minecraft Android, sizin android, ios ve windows cihazlarınıza yüklenebilir ve uyumluluk sağlayabilir. Aynı şekilde, bir ev inşa etmek için büyük kütleleri parçalayabilir, evinize eşya koymak için ağaçlar kesebilirsiniz, oyuna başlar başlamaz, elinizin altındaki imkanların sınırsız olduğunu fark edeceksiniz. Karakteriniz acıktığı için yiyeceğe de ihtiyacınız olacak. İhtiyacınız olan eşyalar basitçe bulunamadığı için kendi dünyanızı keşfetmek zorundasınız. Oyunun bazı zamanlarda size verdiği özgür zamanı bu yüzden güzel değerlendirmelisiniz.

Minecraft Oyna

Minecraft Oyna dünyasında hayatta kalmak için, evinizden, kılıcınızdan ve bir kaç enstrümanttan çok daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Karakteriniz acıktığı için yiyeceğe de ihtiyacınız olacak. İhtiyacınız olan eşyalar hemen bulunamadığı için kendi dünyanızı keşfetmek zorundasınız. Oyunun bazı zamanlarda size verdiği özgür süreyi bu yüzden güzel değerlendirmelisiniz. Minecraft 1.9.0.15 İndir fotoğraflarında gördüğünüz benzer biçimde görsel olarak çok iyi olmasa da kılavuzu oyunu anlamlandıracak kadar iyidir. Ek olarak, oyun farklı ayarlar kullanarak grafikleri düzenlemenizi de sağlar.

Minecraft Online

Minecraft online, sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretsiz 30 günlük denemeden yararlanın. Ücretsiz bir online Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın. Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde kaynaşın.

Minecraft 1.9.0.15 İndir

Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.