EklentilerMinecraft

Mining Stick/Wand Addon

Bu eklenti oyuna yeni bir büyülü eşya ekler. Madencilik çubuğu adı verilen bir değnek. Bu çubuğu kullanarak her şeyi, hatta ana kayayı bile mayınlayabilirsiniz. Asaya sağ tıklamanız yeterlidir ve oyuncunun etrafında 3 x 3 alan kazacaktır. Elmasları ve antik kalıntıları bulmak için bu çubuğu kullanabilirsiniz. Ayrıca madencilik hiç zaman almıyor, tıpkı insta madeni gibi.

Bu eklenti madenciliği sevmeyenler için çok kullanışlıdır. Bu eklenti madencilik için ilgi yaratacaktır. Sadece benim eşyalarımı yükleyebilirsin.


Taş, demir cevheri, altın cevheri, lapis, elmas ve her şey, hatta tahta gibi her şeyi mayınlayabilirsiniz.


Ayrıca bu çubuğun yapım tarifi çok kolay, sadece 1 alev çubuğu ve bir elmas kazma.


Ayrıca bu çubuk ana kayayı çıkarabilir.


Not : Bu eklenti için Deneysel Ayarlarda Trur.


İşte bu, bu eklentiyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşın. Eklentide herhangi bir hata bulursanız, aşağıdaki yorumlarda kesinlikle bana bildirin. Teşekkürler..!

İnceleme Videosu

Download/İndir

Not: Telif hakları sebebiyle sadece mod yapımcısıın paylaştığı linki verebiliyorum. Bir şekilde yukarıdaki linkte indirmeye çalışın.

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.