AndroidiOS

Mission Zero Android ve iOS için Tanıtıldı

Yayıncı NetEase Games, NetEase Connect 2022 sırasında çapraz platform oyunu Mission Zero hakkında konuştu . Teknik test Temmuz ayında yapılacak.

Mission Zero, iOS, Android ve PC için platformlar arası bir projedir. Bazılarının av, bazılarının avcı gibi davrandığı 2’ye 4 biçimini destekler. Hitman serisinde olduğu gibi her iki taraf da kalabalığın içinde saklanmak ve arayı kapatmak zorunda kalacak . Her şey deneyler yapan gizli bir şirketin verileriyle ilgili; onların güvenliği için her türlü bedeli öderdi.

Mission Zero için teknik beta testinin 8 Temmuz’da başlaması planlanıyor, bu bilgi oyunun Discord grubunda mevcut. Test bölgeleri: Tayland, Malezya, Avustralya ve Yeni Zelanda. Platformlar – PC ve Android. Yakın gelecekte, geliştiriciler teknik gereksinimler hakkında bilgi paylaşacaklar. Muhtemelen tüm bunlar, küresel sürümde büyük bir ipucu. Şimdi resmi web sitesinde ön kayıt yapılıyor , belki de bu, Mission Zero’nun yeni sürümünü ilk deneyenlerden biri olma şansı verecektir.

Resmi WEB Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.