AndroidiOS

Mission Zero: Mobile Hitman, Test için hazırlanıyor

Mission Zero, gizli veri madenciliği ve kaçış hakkında bir mobil oyundur. Bu sefer fütüristik bir ortamda da olsa casus imalar ve daha gerçekçi karakterler var. Tüm bunlardan dolayı , özellikle Ajan 47 serisinin eski geliştiricisinin oyunda bir eli olduğu için genellikle Hitman ile karşılaştırılır.

Mission Zero şu anda 11 Kasım’da başlayacak ve sınırlı bir süre sürecek kapalı bir beta testine hazırlanıyor, bu yüzden abone olun ve kurulum talimatlarını bekleyin. İngilizce versiyonu olmasını bekliyoruz. Platformlara gelince, oyun akıllı telefonların yanı sıra PC’de de test edilecek.

Mission Zero’daki oynanış hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve bu konudaki görüşlerimizi öğrenmek istiyorsanız, daha önceki test sürümünde oynadığımız videoyu izleyebilirsiniz. Kısacası, fikir iyi, ancak ping ile ilgili sorunlar var, çünkü bir avcıyı veya casusu çabucak anlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.