AndroidiOS

PUBG ve Fortnite Benzeri 10 Battle Royale Oyunu Android ve iOS

Son dönemlerin en popüler oyun tarzı olan battle royale için birçok oyun mobil platformlar için piyasaya sürülmüş durumda. Bunlardan en bilineni hiç şüphesis ki PUBG Mobile ve Fortnite Mobile oyunları olmaktadır. Bu yazımızda sizlere Android ve iOS için piyasaya sürülmüş olan en popüler 10 battle royale oyununu listeleyeceğim.

Aşağıda yer alan oyunlardan birkaçı henüz test aşamasında olup hala çıkmamış olabilir ancak yine de nasıl indirebileceğiniz veya ön kayıt yaptırabileceğiniz linkleri bırakacağım. Oyunlar yayınlanınca buradan takip edebilirsiniz.

Crossfire Last 12 Hours

 

Tencent tarafından dağıtımı gerçekleştirilen bu oyunda PUBG tarzı hayatta kalma özellikleri ağırlıkta olup aynı zamanda zombiler ile de mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

Download Android

Download iOS

 

Cyber Hunter

 

Biz Cyber ​​Hunter geliştirme ekibiyiz. Her şeyden önce, lütfen oyunumuzu tanıtmamıza izin verin.
Siber Avcı, yeni nesil, rekabetçi bir sanal alan mobil oyunudur. Hayatta kalma, çekim, keşif, beceri ve daha birçok şey dahil, parkour dahil olmak üzere birçok farklı öğeyle doludur! Kısacası, yepyeni bir oyun deneyimi. Oyun, beyin-bilgisayar arayüz teknolojisi son derece gelişmiş hale geldikten ve insan uygarlığının, bu sırada büyük olayların ortaya çıkmaya başladığı evrimsel bir sıçrama yaşadıktan sonra geleceğimizin hikayesini anlatıyor. Adalet, kötülüğe karşı karşıyadır. Eski yeniye karşı duruyor. Muhafazakârlık güçleri radikalizmle çatışıyor.
Bu sanal dünyada, tüm kahramanlarımız ve kahramanlarımız, kuantum küpleri sayesinde kuantum küp enerjisini ihtiyaç duydukları herhangi bir taktik destek cihazına dönüştürme yeteneği sayesinde “süper bir güç” elde ettiler. Optik Kamuflajdan Kuantum Engellere, sizi yaklaşan düşmanlara karşı uyaran bir dedektörden, takım arkadaşlarını iyileştiren tıbbi bir cihaza; bir şey ve her şey sizin tarafınızdan inşa edilebilir ve hepsi bu kadar değil. Stratejinize herhangi bir savaşta en fazla yardımcı olacağını düşündüğünüz becerileri seçebilirsiniz.

Download Android

Download iOS

 

Super Mecha Champion

 

İşte güçlü bir ACG mobil Mecha dövüş oyunu geliyor! Yakın gelecekte mobil bir şehirde esrarengiz bir yarışma başladı. Siz, çeşitli hizip ve güçlerden diğer oyuncularla, küresel bir sahnede en yüksek onur için savaşacaksınız. Atış becerilerinin ve takım çalışmasının yanı sıra, yeni, muhteşem silahlara ve muhteşem araçlara hakim olmak da yeni bir meydan okuma olacak!

Download Android

Download iOS

 

Sasusage Man

 

Sosis Adam PUBG ve Fortnite benzerlerine stilize bir battle royale oyunu.
Tek fark? Peki, insanları somutlaştırmak yerine, bu sefer bir sosis kontrolünü sizde tutuyorsunuz.

Sosis Adam’daki kontrol sistemleri karmaşıktır. Başka hiçbir çeşit savaş royası tarzı oyundan farklı değil. Neyse ki, dokunmatik ekranlara da iyi adapte oldular. Sol tarafınıza doğru bir hareket çapraz alanı bulacak ve ürün stokunuza erişeceksiniz. Sağınızda ıslanın, çömelmenize, zıplamanıza, araba almanıza, kapıları açmanıza, açmanıza, şarj etmenize ve elbette çekim yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış düğmeler bulacaksınız.

Download Android

Download iOS

 

Ride Out Heroes

 

Ride Out Heroes’un ilk beta testi geliyor! Çok sınıflı savaş royale oyunu – türünün ilk örneği – 3D fantazi RPG unsurlarıyla size yeni bir savaş royale deneyimi sunacak! Yepyeni bir büyülü 3D dünyasını keşfedin. Farklı sınıflardaki kahramanlar ve beceri setleri gibi yenilikçi unsurlar, size en uygun stratejiyi seçmenize izin verir. Ve KO’dan sonra dövme, saklambaç, montaj ve canlanma dahil ustaca oyun mekaniği bunu daha önce hiç görmediğiniz bir savaş royale deneyimi haline getirecek!

Download Android

Download iOS (Yakında)

 

King of hunters

 

Bu etkileşimli çok katmanlı açık dünyada, düşmanlarınızı hızlı ve temiz bir şekilde öldürmek için çeşitli ninja / yakın dövüş silahları kullanın. Binalar arasında ileri geri duvarlar arasında zıplayabilir ve etrafınızdaki tuzak kurmak ve hedefinizi saptırmak için etrafınızdaki etkileşimli manzaradan yararlanabilirsiniz. Battle Royale yeniden doğdu! Bu yukarıdan aşağıya kum havuzu arena oyunu, daha önce hiç olmadığı gibi yoğun savaşlar ve heyecan yaşayacaksınız.

Download Android

Download iOS (Yakında)

 

Creative Destruction

 

Bumblebee, Yaratıcı İmha’da özel bir konuk görünümü yaratıyor! Ölüm maçı azalıyor ve sadece biri ayakta kalacak. Dümdüz içeri atlayın ve heyecan uyandıran bir hesaplaşmaya doğru hızlandırın!

Download Android

Download iOS

 

Rules of Survival

 

Ölüm eşleminin şimdi heyecan verici bir destansı ölçeğe yükseltildiği, YAŞAM ALANINDA Yepyeni KURALLAR’a hoş geldiniz! Bu, şu anda dünya çapında 230 milyondan fazla insan tarafından oynanan bir Battle Royale oyunudur. Size 300 oyuncunun çok çeşitli arazilerde savaşmasını sağlayan 8×8 km’lik yeni geliştirilmiş bir haritayı sunalım. Sadece bir kişi hayatta kalacak! Dikkat et, güvenli bölgen küçülüyor! Bu yüzden dağınık silahları topla, kendini dişlere sürükle ve taktiklerini başka hiçbir şeye benzemez.

Download Android

Download iOS

 

Free Fire

 

Free Fire, mobil platformda oynanan en iyi hayatta kalma savaş oyunudur. Her 10-dakikalık maç oyuncuyu, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atar. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Uçsuz bucaksız bu haritada araçları kullan, siper al veya otların altına girerek bir kamuflaj ustası ol. Diğerlerini tongaya düşür, ele ve hayatta kal!

Download Android

Download iOS

 

Apex Legends [Ön Kayıt]

 

Battle Royale’ın bir sonraki gelişimine hoş geldiniz. Efsanevi karakterlerin güçlü yeteneklere sahip, Frontier’in saçaklarında ün ve servet için savaşmak üzere bir araya geldiği ücretsiz bir Battle Royale atıcısı olan Apex Legends’da karakterle fethedin. Sürekli büyüyen bir efsane kadrosunda ustalaşın, derin taktik kadro oyunu ve Battle Royale deneyimini yükselten cesur yeni yenilikler — hepsi bir şeylerin gittiği engebeli bir dünyada. 

Android Ön Kayıt

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.