AndroidiOS

MMORPG Araka, iOS ve Android için çıkış tarihi

Mobil oyun Araka , tam olarak bir hafta içinde her iki platformda da piyasaya sürülecek. Aynı zamanda, App Store sayfası ile her şey o kadar basit değil.

Araka, 10 Mayıs’ta Güneydoğu Asya’da piyasaya sürülecek olan bir mobil MMORPG’dir; bu bilgi yabancı kaynaklardan geldi . Unreal Engine 4 motoru üzerinde yapılan proje, geliştiricilerin yardımıyla 9 milyon metrekarelik bir açık dünya yarattı. Bize hem karada hem de havada savaş teklif edilecek. Şu anda Google Play’de ön kayıt yapılıyor ancak App Store’da henüz bir sayfa yok; Bilgiler gelir gelmez haberleri güncelleyeceğiz.

Yakında çıkacak olan lansmanın şerefine, MMORPG Araka’nın yaratıcıları, kayıt sayısı açısından birkaç aşama duyurdu. Bu, başlangıçta şişeler, kostümler ve uçmak için özel kanatlar dahil birçok ödülün sizi beklediği anlamına gelir. Araka, 4 benzersiz sınıf, patron dövüşleri ve PvE ve PvP içeriğine katılarak kazanılan 200’den fazla kozmetik öğe içerecek.

Araka’da göklere çıkmanın ve devasa bir açık dünyada toprakları fethetmenin zamanı geldi!

Son derece özelleştirilebilir karakterlerinizle Unreal Engine tarafından oluşturulan yeni bir fantezi dünyasını keşfedin, inanılmaz patronları alt etmek için viteslerinizi yükseltin ve nihai zafer için diğer oyunculara karşı savaşın. Araka varışınızı bekliyor!

• 4 Eşsiz Sınıf – Her sınıfın kendi kişisel arka plan hikayesi ve oyuncuların özelleştirmesi için çoklu savaş kurulumları ile benzersiz becerileri vardır. Savaş alanında öne çıkın ve kişisel benzersiz karakterinize sahip olun!

• Gökyüzüne Uçun – Unreal Engine kullanılarak hazırlanmış 9 milyon metrekarelik kusursuz bir dünya ve 18 milyar metreküplük bir 3D alan. Gökyüzünde 360 ​​derecelik hava savaşlarının tadını çıkarın!

• Epik Patron Savaşları – Kişisel patrondan gerçek zamanlı çok oyunculu patron baskınlarına kadar çok sayıda gerçek zamanlı PVE patron modu! Hem havadan havaya hem de havadan karaya muharebe deneyimlerinin tadını çıkarın!

• Sunucular arası Savaşlar – Hayatta kalan son lonca olmak ve Araka dünyasını değiştirmek için 100v100, 200v200 ve 300v300 sunucular arası lonca savaşlarına katılın!

• Ve daha fazlası!

En son haberler için bizi takip edin:

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Flipinler)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.