AndroidiOS

MMORPG ArcheAge War, Mart ayında iOS ve Android’de yayınlanacak

ArcheAge War, Güney Kore’deki akıllı telefonlarda yayınlanacak. Bu, Mart ayının sonunda gerçekleşecek ve şimdi ön kayıt yaptırabilirsiniz.

ArcheAge War, App Store ve Google Play Store üzerinden ön sipariş verilebilen bir mobil MMORPG‘dir. Çıkış tarihinin Güney Kore’de 21 Mart 2023 olarak planlandığını unutmayın. Geliştiriciler, ön kayıt yaptıranlar için ödüller vaat ediyor; Bunları resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

En gelişmiş oyuncular için, ArcheAge War geliştiricileri, bir karakterin takma adını belirlemeyi ve önceden bir sunucu seçmeyi teklif ediyor, tüm bilgiler de sitede listeleniyor. Bu fırsatın yalnızca 14 Mart’a kadar açık olduğunu unutmayın.

ArcheAge War‘da hem karada hem de denizde PvP ve büyük ölçekli kuşatmalar üzerinde durulacak. Oyuncular, arkadaşlarıyla keşif gezilerine çıkmak için yelkenli gemilerini inşa edecek, özelleştirecek ve yükseltecekler.

ArcheAge War, Unreal Engine 4 oyun motoru sayesinde konsol seviyesinde grafikler sunacak . Oynanışa gelince, oyuncular çatışmanın tarafını seçmek zorunda kalacak – aralarından seçim yapabileceğiniz 4 grup var. Pekala, PvP‘den sıkıldıysanız, patrona baskın yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.