AndroidiOS

MMORPG Tarisland beta sürümü çıktı mobil WoW

MMORPG Tarisland Android sürümü beta sürecine girdi ve Brezilya Play Store’dan şimdiden indirip oynayabilirsiniz.

Tarisland, Brezilya, Kanada, Arjantin, Malezya, Filipinler ve Birleşik Krallık’tan Android oyuncuları için test sunucuları açtı. Bypass indirirseniz, bölge önemli değildir. Ayrıca Level Infinite geliştiricileri, PC oyuncularının Tarisland’ı herhangi bir ülkeden test edebileceğini bildirdi.

Tarisland’ın yaratıcıları, test sunucularının yaklaşık bir hafta içinde kapatılacağını bildiriyor; oyunun kendisi tam kapanış saatini gösterecektir. Toplamda 2 sunucu test için başladı. Kuzey Amerika ve Asya’da. Her sunucunun bir maksimum oyuncu sınırı vardır; ona ulaştıktan sonra sunuculara katılamayacaksınız.

MMORPG Tarisland test sürümü, mobil MMO‘lara özgü evlere ve saklanma yerlerine sahip olmayacak. Ayrıca oyunda Rus yerelleştirmesi yoktur. Karakter özelleştirmeye gelince, dış görünümler ve üst düzey zırh setleri onun görünümünü değiştirilebilmektedir.

Şimdiye kadar Tarisland’de FPS’yi değiştiremezsiniz – oyun sadece genel grafik ayarlarına sahiptir. Ayrıca, oyun henüz denetleyicileri desteklemiyor. Ancak içeriği yayınlamakta ve paylaşmakta özgürsünüz. Herhangi bir Gizlilik Sözleşmesi imzalamanıza gerek yoktur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.