Eklentiler

Şifacı Taret Modu MCPE

Bu mod Minecraft MCPE oyununuza enteresan ve bir okadar da işlevsel bir Taret ekler. Bu taretin görevi sizi düşmanlardan korumak yerine hasar almış sağlığınızı iyileştirmek ve eskisinden daha sağlıklı bir hale getirmektir. Şifacı taret ismi de bu yüzden verilmiştir. Android, iOS ve Windows 10 Edition cihazlarınıza kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

 

Şifacı taret sadece oyuncuya odaklanan bir makinedir. Sağlığınız düşük ise onun 6 blok çevresine yaklaşarak iyleştirme talebinde bulunabilirsiniz. Zararsız ve görünmez bir kartopu fırlatarak sağlığınızı yükseltir.

Şifacı Tare’i yaratıcı modda yumurtasını alarak yerleştirebilirsiniz. Ancak Survival modda oynuyorsanız, dünyalarınızda rastgele konumlarda onlardan birtanesini bulabilirsiniz.

Ateşe karşı dayanıklıdır. Bu sayede onu Nether gibi yerlerde de kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken düşmanca davranan yaratıklardan korumanız.

Download/İndir

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.