Eklentiler

MOBCAB Popüler Ulaşım Modu Minecraft Bederock

MOBCAB eklentisi ile Minecraft Bedrock oyununuzda hızlı ulaşım sağlanabilmektedir ve canlılar kolayca taşınabilmektedir.

Survival’da kullanmak ve işlemek için Minecraft Bedrock vanilya çekçek moduyla tanışın. İşlendikten sonra envanterinize yerleştirilebilmektedir. Bir varlığı yanınıza almak için tek yapmanız gereken doğrudan içine sürmek gerekmektedir.

Ulaşım temalı mod: çekçek. Fabrikalarınızı inşa etmek için oyunun mevcut ulaşım çözümlerinden bıktınız mı? Gemiler ve raylar aklınıza yatmıyor mu? Endişelenmeyin, çekçek sizin için burada. Tek kişilik rahat koltuğuyla, mooblarınızı fabrikalarınıza en büyük kolaylıkla götürebileceksiniz! Dahası, 2 ek seviye ile daha hızlı ve daha hızlı gitmek için yükseltebilirsiniz: bisiklet ve scooter. Bunu elde etmek için gerekli malzemeleri toplayın ve bir sonraki fabrikalarınız için yaratık aramak üzere Minecraft’ın biyomlarını araştırın!

Aşağıdaki videoda geniş bir öğretici bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.