AndroidiOS

Mobil korku oyunu Endless Nightmare 5 Çin’de çıktı

Endless Nightmare 5, Android için indirilebilir. Bu, anlaşılmaz bir ayara sahip erken bir sürümdür.

Endless Nightmare 5, koridor konumlarında birinci şahıs bakış açısına sahip bir mobil korku oyunudur. Oyuncu, diziye yakışır şekilde doğaüstü olayları anlayacak ve canavarlarla savaşacaktır. Bu sefer, geliştiriciler bir Asya ortamı ve ilişkili ruhlar ve canavarlar seçtiler. Bu yüzden ana karakter sadece kılıçla vurmakla kalmayacak, aynı zamanda büyü de kullanacak.

Endless Nightmare 5’in ilk sürümü Android’de Çin’de kullanıma sunuldu. Onun için çin’de bir sayfa açıldı. Oyun bir balıkçı köyünde geçiyor, geliştiriciler konumların doğrusal keşfini bıraktıklarını söylüyorlar. Ayrıca, geçişleri için ek ipuçları ve ödüllerin verildiği zindanlara ve denemelere de ipucu veriyorlar. Bu unsurlar ana olay örgüsünün gelişimini etkilemez.

Endless Nightmare 5 oyuncuları malzeme toplayacak, simya uygulayacak, meditasyon yapacak ve hatta ışınlanacak. Sadece burada konumlar çok kötü görünüyor – çok az doku var, çim düz ve bir yönde hareket ediyor ve seviyelerin kendisi boş görünüyor.

Not: Çin yasaları gereği oyuna giriş yaparken gerçek Çin vatandaşı ismi ve o isme ait gerçek Çin Vatandaşı Kimlik numarası gerekmektedir. Çin vatandaşı isim ve kimlik numaralarının bulunduğu link aşağıdaki gibidir.

Çin Kimlik Numarası ve İsimleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.