AndroidiOS

Tencent World of Warcraft benzeri mobil oyunu TarisLand’ı duyurdu

Blizzard, NetEase Games ile sözleşmelerini feshederken, Tencent kendi çapraz platform World of Warcraft’ı yapıyor.

TarisLand, ortamı World of Warcraft’ı çok anımsatan bir mobil ve PC MMORPG’dir : beyaz saçlı bir sihirbaz kız, 10 kişilik baskınlar ve Blizzard’ın yaratılışından neredeyse gözetlenen bir arayüz.

TarisLand için henüz bir çıkış tarihi verilmezken, 12 Ocak ile 14 Ocak arasında oynanış sızdırılmış kısa bir CBT düzenlendi. En azından PC versiyonunda otomatik savaş olmayacağına sevindim. World of Warcraft’ta olduğu gibi baskınlarda epik müzik çalıyor, mücadele devasa bir ejderhaya karşı gerçekleşiyor ve oyuncular farklı rollere ayrılıyor: tank, şifacı ve hasar veren. Uzun dövüşte hayatta kalabilmek için AoE saldırılarından kaçmak zorundalar.

TarisLand’in Çinli bir şirket tarafından yönetilmesine rağmen Tencent, dengeli bir PvP modu ve bir hikaye kampanyası vaat ediyor. Oyunda zaten Çince seslendirme ile kesilmiş sahneler var. Henüz küresel bir çıkış tarihi bilinmiyor.

TarisLand oyuncularına özgür bir ırk, sınıf ve hatta yetenek seçimi sözü verilir. Arsaya göre, savaşla dolu bir dünyaya düşecekler. Birkaç kıtaya sahip olacak, belki güncellemelerle aynı Genshin Impact’te olduğu gibi daha fazlası olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.