AndroidiOS

Mortal Kombat: Onslaught Test sürümü Android için çıktı

Çağlar boyunca diyarlar Mortal Kombat’ta kilitlendi. Karanlık ve aydınlık arasındaki destansı savaşlarda kan döküldü ve canlar alındı. Şimdi Kadim Tanrılar SİZİ savaşa katılmaya çağırıyor. Aksiyon dolu grup savaşlarıyla dolu yepyeni bir RPG deneyimi ile Mortal Kombat’ın görsel açıdan çarpıcı ve abartılı dünyasına adım atın! Mortal Kombat: Onslaught, sizi efsanelerin çarpıştığı ve beklenmedik ittifakların kurulduğu yeni, mobil özel sinematik bir hikayeye fırlatıyor. Karanlık ve tehlikeli bir kötünün krallıkları alt üst etmesine engel olmak için bugün savaşa katılın.

Mortal Kombat tarihinde ilk kez, aynı anda 10 karaktere kadar hızlı tempolu RPG yakın dövüş savaşlarında düşmanlarınızla karşı karşıya gelirken tam bir kargaşayı açığa çıkarın! Kombat becerilerinizde ustalaşmak ve hayatta kalmanızı sağlamak için Raiden, Liu Kang ve Scorpion gibi deneyimli şampiyonlardan oluşan en güçlü takımları bir araya getirin.

İKONİK SAVAŞÇILARI TOPLA

Scorpion, Sub-Zero, Johnny Cage, Jade ve Kitana gibi gaziler de dahil olmak üzere 30’dan fazla ikonik Mortal Kombat karakterini toplayın, Özelleştirin ve Seviye Atlayın! Eşsiz dövüş becerilerine ve özel yeteneklerine göre stratejik olarak dört kişilik ekipler oluşturun.

YENİ, MOBİL ÖZEL HİKAYEYİ KEŞFEDİN

Yeni bir sinematik hikaye ile Mortal Kombat’ın Üçlü A Kalite grafiklerini, içgüdüsel savaşlarını ve acımasız aksiyonunu deneyimleyin! Kahramanların kilidini açmak ve Shinnok’un isyanının aksiyon dolu hikayesine dalmak için birden fazla bölüm ve yüzlerce dövüş boyunca savaşın.

DEVASA RPG SAVAŞLARI KAZAN

Birliklerinizi birden fazla düşman dalgasıyla karşılaşacağınız büyük grup savaşlarına hazırlayın! Doğru güç seviyesi, yükseltilmiş Kombolar ve Özel Beceriler ile ekibinizin hayatta kalmasını sağlayın.

UZMAN STRATEJİK OYUN

Çeşitli ve güçlü bir ordu oluşturmak için çeşitli Sınıflardan savaşçılar ve kahramanlar toplayın. En iyi ekipleri bir araya getirin, becerilerinizde ustalaşın ve üstün hüküm sürmek için savaş alanında stratejik olarak konuşlandırın!

YARIŞMAYA HAZIR OLUN

Kana susamış PVP turnuvalarında dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşarak sezonluk ödüller kazanın ve liderlik sıralamasında üst sıralara tırmanın!

SAVAŞ İÇİN HAZIRLANIN Gücünüzü

artırmak ve becerilerinizi geliştirmek için çok çeşitli ödüller ve kaynaklar kazanın. Ek bonuslar kazanmak ve birden fazla Ölümü toplamak için savaşçıları güçlü Teçhizat ve Kalıntılar ile donatın!

Evreni Shinnok’un şeytani planlarından kurtarmaya yardım etmek için şimdi oynayın ve bu yeni RPG deneyiminde zafer için savaşın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.